قالیشویی در منطقه 19 |66597347

دسته بندی: قالیشویی منطقه19 ,

قالیشویی پاکمهر در منطقه 19:

منطقه 19 در جنوب و جنوب غربی تهران است که با مناطق ، 16،منطقه 17 ، منطقه 18 و منطقه 20 هم مرز و مجاور میباشد. از اماکن و محله های مهم این منطقه که عبارتند از:کوره های آجرپزی ، بوستان ولایت، بوستان بهشت زهرا و مرقد مطهرامام خمینی و دانشگاه آزاد شهرری از اماکن مهم و شهرک شریعتی، شهرک بخارائی، عبدل آباد، نعمت آباد، صالح آباد و خانی آباد از محله های مهم در منطقه 19 هستند. قالیشویی پاکمهر که از برترین و مطرح ترین قالیشویی های فعال در تهران است و در منطقه 18 یکی از دفاتر اصلی قالیشویی را دارد دسترسی به منطقه 19 را نیز برعهده دارد تا خدمات مجاز و ویژه قالیشویی را که در عصر حاضر کمتر قالیشوییی را میتوانید با پاکمهر مقایسه کنید ، برای این منطقه نیز ارائه مینماید، زیرا قالیشویی پاکمهر بیش از 16 سال است که در تهران بصورت مجاز و حرفه ای با برند پاکمهر بصورت دائمی و مستمر فعالیت مینماید.

قالیشویی در یاخچی آباد:

قالیبشویی پاکمهر در محله یاخچی آباد شعبه فعال خدمات قالیشویی دارد که از این محل میتواند به کلیه محله های واقع در منطقه 16 و منطقه 19 نیز ارائه خدمات باکیفیت ،مجاز و ویژه خود را انجام دهد . از این رو که در محله یاخچی اباد هم ساکن هستید میتوانید با خیال راحت از نظر کیفیت و قیمت مناسب قالی ها و موکتهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. زیرا کلیه قیمتهای ارائه شونده از قالیشویی مجاز پاکمهر از سوی اتحادیه تهران تصویب شده است و خارج از نرخ مصوبه اتحادیه نیست و این امر باعث شده که یکی از صفات برجسته دیگر قالیشویی پاکمهر که منصف بودن است نیز نمایان شود.

خدمات قالیشویی پاکمهر همه دارای ضمانت و گارانتی است از این رو کارشناسان قالیشویی پاکمهر قبل از اینکه فرشها را جمع آوری کنند خوب بررسی کرده و داخل فاکتور مشخصات کامل فرش را مینویسند. مثلا اگر فرشی عیوبی از قبیل سستی و پوسیدگی ریشه باشد یا دچار عیوبی مانند پارگی ، سوختگی و پوسیدگی داشته باشد داخل فاکتور قید میشود اگر مشتری خواهان برطرف شدن عیوب باشد قالیشویی پاکمهر با توافق مشتری آن عیوب را برطرف کرده و فرش را صحیح و سالم تحویل مشتری مینماید.

خدمات قالیشویی تخصصی پاکمهر در منطقه 19:

خدمات شستشو: شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف از قبیل بلژیکی، فانتزی، ترک و ایرانی فرشهای نفیس دستباف ، عتیقه، لاکی و کرم توسط دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و به روش سنتی بدون اختلاط رنگ با تثبیت رنگ فرشهای دستباف، شستشوی انواع موکت، پتو، روفرشی، گلیم، پوست، جاجیم و… همه شستشوها همراه با آبکشی اسلامی و مذهبی با آب کر میباشد، در این مرحله اگر فرش یا موکت دچار لک یا مخلوط رنگ بوده باشد از لکه بر و مواد مجاز و استاندارد استفاده میکنند.

خدمات رفوء: در این مرحله خدماتی از قبیل ریشه زنی، شیرازه دوزی، چرمدوزی، رفع پوسیدگی و سوختگی، دارکشی، پرداخت و…. در کارخانه قالیشویی پاکمهر توسط استادکاران ماهر و متخصص انجام میشود.

خدمات خشکشویی: قالیشویی پاکمهر با بهره گیری از دستگاه های مخصوص خشکشویی و تیم متبحر کلیه خدمات خشکشویی مانند، خشکشویی انواع مبلمان منزل و اداری، موکت منازل ، شرکت ها، مساجد و… همچنین خوشخواب بصورت تضمینی در محل مورد نظرخودتان را انجام میدهد.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.