قالیشویی در منطقه 19 |66597347

دسته بندی: قالیشویی منطقه19 ,

قالیشویی پاکمهر در منطقه 19:

منطقه 19 در جنوب و جنوب غربی تهران است که با مناطق ، 16،منطقه 17 ، منطقه 18 و منطقه 20 هم مرز و مجاور میباشد. از اماکن و محله های مهم این منطقه که عبارتند از:کوره های آجرپزی ، بوستان ولایت، بوستان بهشت زهرا و مرقد مطهرامام خمینی و دانشگاه آزاد شهرری از اماکن مهم و شهرک شریعتی، شهرک بخارائی، عبدل آباد، نعمت آباد، صالح آباد و خانی آباد از محله های مهم در منطقه 19 هستند. قالیشویی پاکمهر که از برترین و مطرح ترین قالیشویی های فعال در تهران است و در منطقه 18 یکی از دفاتر اصلی قالیشویی را دارد دسترسی به منطقه 19 را نیز برعهده دارد تا خدمات مجاز و ویژه قالیشویی را که در عصر حاضر کمتر قالیشوییی را میتوانید با پاکمهر مقایسه کنید ، برای این منطقه نیز ارائه مینماید، زیرا قالیشویی پاکمهر بیش از 16 سال است که در تهران بصورت مجاز و حرفه ای با برند پاکمهر بصورت دائمی و مستمر فعالیت مینماید.

قالیشویی در یاخچی آباد:

قالیبشویی پاکمهر در محله یاخچی آباد شعبه فعال خدمات قالیشویی دارد که از این محل میتواند به کلیه محله های واقع در منطقه 16 و منطقه 19 نیز ارائه خدمات باکیفیت ،مجاز و ویژه خود را انجام دهد . از این رو که در محله یاخچی اباد هم ساکن هستید میتوانید با خیال راحت از نظر کیفیت و قیمت مناسب قالی ها و موکتهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. زیرا کلیه قیمتهای ارائه شونده از قالیشویی مجاز پاکمهر از سوی اتحادیه تهران تصویب شده است و خارج از نرخ مصوبه اتحادیه نیست و این امر باعث شده که یکی از صفات برجسته دیگر قالیشویی پاکمهر که منصف بودن است نیز نمایان شود.

خدمات قالیشویی پاکمهر همه دارای ضمانت و گارانتی است از این رو کارشناسان قالیشویی پاکمهر قبل از اینکه فرشها را جمع آوری کنند خوب بررسی کرده و داخل فاکتور مشخصات کامل فرش را مینویسند. مثلا اگر فرشی عیوبی از قبیل سستی و پوسیدگی ریشه باشد یا دچار عیوبی مانند پارگی ، سوختگی و پوسیدگی داشته باشد داخل فاکتور قید میشود اگر مشتری خواهان برطرف شدن عیوب باشد قالیشویی پاکمهر با توافق مشتری آن عیوب را برطرف کرده و فرش را صحیح و سالم تحویل مشتری مینماید.

خدمات قالیشویی تخصصی پاکمهر در منطقه 19:

خدمات شستشو: شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف از قبیل بلژیکی، فانتزی، ترک و ایرانی فرشهای نفیس دستباف ، عتیقه، لاکی و کرم توسط دستگاه های مخصوص شستشوی فرش و به روش سنتی بدون اختلاط رنگ با تثبیت رنگ فرشهای دستباف، شستشوی انواع موکت، پتو، روفرشی، گلیم، پوست، جاجیم و… همه شستشوها همراه با آبکشی اسلامی و مذهبی با آب کر میباشد، در این مرحله اگر فرش یا موکت دچار لک یا مخلوط رنگ بوده باشد از لکه بر و مواد مجاز و استاندارد استفاده میکنند.

خدمات رفوء: در این مرحله خدماتی از قبیل ریشه زنی، شیرازه دوزی، چرمدوزی، رفع پوسیدگی و سوختگی، دارکشی، پرداخت و…. در کارخانه قالیشویی پاکمهر توسط استادکاران ماهر و متخصص انجام میشود.

خدمات خشکشویی: قالیشویی پاکمهر با بهره گیری از دستگاه های مخصوص خشکشویی و تیم متبحر کلیه خدمات خشکشویی مانند، خشکشویی انواع مبلمان منزل و اداری، موکت منازل ، شرکت ها، مساجد و… همچنین خوشخواب بصورت تضمینی در محل مورد نظرخودتان را انجام میدهد.

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.