آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 ژانویه 2017

قالیشویی در منطقه چیتگر |44709091

تماس

قالیشویی در چیتگر:

منطقه چیتگر  در غرب تهران در منطقه 21 شهرداری تهران  در جوار منطقه 22 واقع گردیده است و قالیشویی پاکمهر با بیش از ده ها شعبه در سراسر تهران  دراین منطقه نیز شعبه فعال دارد. تمامی نقاط تهران برای قالیشویی پاکمهر دارای شعبه می باشد که در هر کجای تهران ساکن بودید می توانید از شعبه نزدیک به محل سکونت خود تماس حاصل نمایید. ساکنین شهرک های گلستان یا شهرک راه آهن و  آسمان شهرک هوانیروز ، شهرک شهید باقری و …. همگی با وجود اینکه در منطقه 22 هستند اما در جوار دریاچه چیتگر و محله چیتگر قراردارند بخاطر این نزدیکی برخی گمان میکنند که چیتگر در منطقه 22 قرار گرفته .امروزه بیشتر شهروندان تهرانی این منطقه را به نام دریاچه چیتگر یا دریاچه خلیج فارس نام میبرند. میدان موج و میدان ساحل نیز در محدوده چیتگر واقع گردیده اند. منطقه چیتگر دارای آب و هوای بسیار تمیز و دلچسب و فضای شهری سرسبز میباشد به همین خاطر کسانی که خواهان هوای تمیز و سالم هستند بیشتر به این منطقه روی می آورند که این خود باعث شده در 10 سال گذشته تا امروز منطقه 22 تهران پیشرفت چشمگیری داشته باشد در تهران منطقه 22 را بعنوان سرزمین برج ها هم میشناسند که اکثر این مجتمع ها و برج های سر به فلک کشیده در منطقه چیتگر واقع شده است برجهای سرو ، آسمان و برج های در حال احداث آرتمیس که کشتی به ساحل نشسته دریاچه چیتگر است از این قبیل میباشد. خدمات قالیشویی پاکمهر بصورت سراسری و یکپارچه نه تنها منطقه چیتگر ، بلکه تمامی نقاط 22 گانه تهران بزرگ را فرا گرفته است . قالیشویی پاکمهر را پرسنل و نیروهای مجرب قالیشویی تشکیل داده که در اسرع وقت در خدمت شما می باشند وشما می توانید برای مرمت و بازسازی و شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف و گلیم و گبه جاجیم و موکت  و مبلمان خود را  به قالیشویی پاک مهر بسپارید.

قالیشویی پاک مهر به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی وباکیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد.

 

شستشو انواع قالی ابریشم دستباف و ماشینی به صورت تضمینی و با تثبیت رنگ وبا دستگاه های مدرن درحوالی دهکده المپیک و دریاچه چیتگر انجاممی شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.