قالیشویی در بهار شیراز |88690517

قالیشویی در خیابان بهارشیراز:

خیابان بهار شیراز که در منطقه 7 شهرداری تهران است در شمال شرقی میدان هفت تیر ، از خیابان دکتر مفتح آغاز و با خیابان های : امیراتابک یا سلیمان خاطر ، خیابان سهروردی و خیابان بهارشمالی متقاطع است تا به خیابان شریعتی برسد. از اماکن مهم واقع در خیابان بهار شیراز می توان موزه عکس خانه شهر و پارک بهار را نام برد.قالیشویی مجهز و مجاز پاکمهر نیز در نزدیک این خیابان واقع است و میتواند کلیه ساکنان این خیابان و دیگر محله های اطراف بهارشیراز را تحت پوشش خدماتی با کیفیت و ممتاز خود درآورد .

قالیشویی در شریعتی:

قالیشویی پاکمهر برترین قالیشویی تهران در منطقه شریعتی است که در سراسر تهران بزرگ شعبات فعال جهت پاسخگویی و ارائه بهترین خدمات قالیشویی دارد و تمامی نیازهای خدمات قالیشویی را اعم از شستشو ، رفوء و خشکشویی با بالاترین درصد کیفیت برطرف مینماید لذا اگر خواهان و به دنبال یک قالیشویی هستید که اول مجاز بوده و سپس خدماتی که ارائه میدهد دارای ضمانت و گارانتی چه از لحاظ نگهداری و چه از نظر خدمات که بهترین و سریعترین در تهران است، میباشد.

خدمات قالیشویی پاکمهر:

شستشو: شستشوی انواع فرشهای دستباف و نفیس ( پشمی، چله ابریشم، تمام ابریشم، عتیقه و…) فرشهای ماشینی ایرانی ، ترک ، اتریشی و بلژیکی به دو روش سنتی و با ماشین های تمام اتوماتیک که در این بخش فرشهایی که نیز به لکه بری و رنگ برداری داشته باشند نیز انجام میشود همراه با آبکشی اسلامی و مذهبی شستشوی انواع پتو ، موکت،روفرشی، گلیم و جاجیم و…. با آبکشی اسلامی.

رفوء: رفع پوسیدگی و پارگی، رفع سوختگی ناشی از جای ذغال، سیگار و ….، ریشه زنی ، چرم دوزی، دارکشی ، قلمکاری ، پرداخت و…. بصورت اصولی و کاملا حرفه ای با تضمین در کارخانه قالیشویی پاکمهر انجام میگیرد.

خشکشویی: خشکشویی انواع مبلمان اداری و منزل، خوشخواب ، موکت و…با دستگاه های مخصوص خشکشویی با استفاده از شامپو تگزافون آلمانی با تضمین در تمیزی و درخشندگی در محل مورد نظر خودتان.

اگر ساکن خیابان بهار شیراز هستید میتوانید با شماره تلفن : 02188690517 تماس گرفته تا در اسرع وقت پرسنل قالیشویی پاکمهردرب محل مورد نظرتان حضور یابند بعد از کارشناسی فرش توسط کارشناس ومشخص شدن خدمات مورد نظر مشتری فرشها بصورت لول شده توسط کارگران زحمتکش پاکمهر حمل شده و به کارخانه انتقال می یابد و ظرف مدت 48 ساعت بصورت لول و کاور شده به مشتری تحویل میگردد. همچنین شما میتوانید با استفاده از منوی سفارش آنلاین که در صفحه اصلی سایت قرار دارد ثبت سفارش آنلاین خدمات مورد نظرتان را همراه با آدرس و شماره تلفن مشخص نمائید تا پرسنل پاکمهر برای خدمتگزاری به حضورتان برسند.

نحوه پاسخگویی قالیشویی پاکمهر در خیابان بهار شیراز برای ارائه خدمات قالیشویی بصورت 7/24 روز و شبانه روزی ، حتی در ایام تعطیل از طریق تلفن:02188690517 و سرویس سفارش آنلاین قالیشویی میباشد.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یک =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.