قالیشویی نزدیک دروس | 22553767

دسته بندی: قالیشویی دروس ,

قالیشویی پاکمهر در محله دروس:

قالیشویی پاک مهر در دروس منطقه 3 شهر تهران برای ارایه کلیه خدملت قالیشویی در خدمت  ساکنان محترم  در دروس و اطراف آن میباشد . از آنجایی که این ناحیه دربین خیابانهای دولت ( کلاهدوز ) از شمال ، بلوار شهرزادی از جنوب ، پاسداران از شرق و خیابان کی نژاد از غرب قرار گرفته  و قالیشویی پاکمهر در مناطق شمال وشمال شرق  همه روزه فعالیت پر رونقی دارد محله دروس نیز میتواند از خدمات بی نظیر و مدرنیزه پاکمهر بهرمند گردد .

قالیشویی پاکمهر با استفاده از تجهیزات روز دنیا و پیشرفته ترین امکانات قالیشویی به بهترین شرکت خدماتی فرش در منطقه دروس شناخته شده است . این قالیشویی به دلیل رعایت اصول مشتری مداری و جلب رضایت از طرف مشتریان همچنین رعایت نظم و پیروی از خدمت صادقانه واخلاق شایسته یکی از محبوب ترین شرکتهای قالیشویی در تهران میباشد . پاکمهر براین باور است که در قبال مشتری تعهداتی دارد . دراینجا به چند مورد از این وظایف اشاره میشود : اولین وظیفه ای که قایشویی پاکمهر در قبال مشتری خود میداندتوضیح روشهای سشتشو برای فرشهای گوناگون شماست یعنی در صورتی که شما مشتری عزیز با قالیشویی پاکمهر تماس میگیرید پرسنل پاکمهر در منزل شما حضور میابند و کارشناس مجرب فرش بعد از بازید وارزیابی فرش مورد سفارش بر خود واجب میداند که توضیحات انواع شستشو همراه با نرخ های مصوب اتحادیه و نوع شستشوی مطلوب برای فرش شما را برای شما توضیح دهد . برای مثال : اگر فرش شما بلژیکی از خانواده فرش های ماشینی باشد ، این کارشناس قالیشویی شستشو با مواد و خدماتی که فرش شما نیاز دارد ، شرح میدهد وتمام موارد را را در فاکتور شما قید میکند و دیگر هیچ وجه اضافه ای جز مبالغ قید شده در فاکتور از مشتری طلب نمی کند . از دیگر وظایف این شرکت سالم بردن و آوردن فرشهای شماست . این قالیشویی فرش را تحت گارانتی خود سالم تحویل به مشتری میدهد ، زیرا پاکمهر معتقد است باید همانطور که فرشها را سالم تحویل میگیرد سالم هم تحویل بدهد و اصلا آنطور نیست که فرشی را که سام است و پوسیدگی ندارد بپذیرد و پس از خدمات لازم پاره به هر دلیلی تحویل مشتری بدهد . بخاطر همین کارشناسی که برای گرفتن سفارش به منزل مشتری میرود فرش را خوب بررسی مینماید واگر حتی فرش مشکلی هم داشته باشد صاحب فرش را از آن آگاه مینماید واگر مشتری راضی به برطرف کردن اشکال باشد کارشناس توضیحات مربوط به خدمات رفع عیبوب را به سمع ونظر مشتری میرساند پس با خیالی آسوده به پاکمهر اطمینا کنید .

از دیگر مقررات پاکمهر برای کارمندان خود این است که کلیه کارکنان این شرکت باید در نهایت ادب و احترام بامشتری برخورد داشته باشند و به تمام سئوالات صاحب سفارش در خصوص فرش و موکت در کمال احترام وصبوری پاسخگو باشند .

شهروندان عزی ساکن در دروس این قالیشویی جهت ارائه خدمات به شضما سعی دارد خود را به صورت شایسته و اخلاقی به شما معرفی کند وهیچ احتیاجی به تبلیغات کذب ودروغین ندارد . این قالیشویی تمام هدفش عرضه خدمات بهتر به مشتریان خود میباشد وهزینه های شستشو ودیگر خدمات را با توجه به نرخ های تعیین شده از توسط اتحادیه برای شما در نظر میگیرد .

سفارش خدمات قالیشویی در دروس ومحدوده های اطراف آن بصورت تلفنی واینترنتی در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است .

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.