آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 29 تیر 1401

قالیشویی درمحدوده دروازه شمیران | 77752452 ☎📞

قالیشویی پاک مهر نزدیک دروازه شمیران:

دروازشمیران یکی از محله های تاریخی و قدیمی در مرکز شهرو منطقه12شهرداری تهران محسوب می شود که در قدیم مسیر تهران – شمیران از این دروازه عبور می کرد. از مراکز و ساختمان های مهم واقع در این محله میتوان ؛ مسجد فخرالدوله – دبیرستان علوی – بیمارستان طرفه و کوچه پارک امین الدوله را نام برد. محله های واقع و اطراف دروازه شمیران ، خیابان بهارستان، پل چوبی خیابان نانجو و سلمان فارسی ، میدان سپاه ، میدان امام حسین و خیابان دماوند در جنوب این محله را نام برد.

قالیشویی پاکمهر با بیش از بیست سال سابقه مفید در ارائه برترین و با کیفیت ترین خدمات قالیشویی در تهران مفتخر است که سال هاست که خدمات ارزنده و ممتاز خود را به متقاضیان خدمات شستشو و رفوء انواع فرشهای دستی و ماشینی در این منطقه از مرکز شهر تهران نیز ارائه می نماید.

   

قالیشویی در میدان سپاه:

قالیشویی پاک مهر از دیگر مناطقی که بصورت روتین و دائمی خدمات درجه یک خود را عرضه میدارد محله خیابان سپاه و پل چوبی می باشد ، بنا براین اگر ساکن محله ابتدای شریعتی و پیچ شمیران و میدان سپاه هستید می توانید از این خدمات با کیفیت بصورت دائمی استفاده نمایید.

خدماتی که  قالیشویی پاک مهر برای فرش ها و مبلمان شما در نظر دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- خدمات شستشو :شستشوی کاملا تخصصی و تضمینی انواع فرشهای ماشینی با بالاترین کیفیت استاندارد و بهره گیری از بهترین شوینده ها و دستگاه های اتوماتیک و مدرن، شستشوی تضمینی و حرفه ای انواع فرشها و تابلو فرشهای دستباف از قبیل پشمی و نیمه ابریشم تا تمام ابریشمی بصورت سنتی و بدون هیچ گونه آسیب رساندن به آنها حتی اگر در شستشوهای قبلی که بصورت غیر اصولی انجام شده و دچار تداخل رنگ شده باشند در قالیشویی پاکمهر با درصد بالا عملیات رنگ برداری با شیوه اصولی و استاندارد انجام میشود.

شستشوی انواع موکت ، موکت ساده ، طرحدار، گل برجسته ، پالاز ، فانتزی و ماکارون – شستشوی انواع پتو ( گلباف، مخمل و …) شستشوی انواع روفرشی گلیم جاجیم سنتی یا ماشینی که تمامی موارد فوق همراه با آبکشی اسلامی و آب کر میباشد. ( شستشوی ساده، اعلاشویی، سفیدشویی، لکه برداری و رنگ برداری تضمینی بدون آسیب رساندن به آنها )

2- خدمات رفو:چرم دوزی ، ریشه زنی هم ماشینی و هم دستی ، دارکشی، چله کشی، ترمیم و بافت فرشهایی که دچار پوسیبدگی و سوختگی شده اند پرداخت فرشهای سوخته ،لفاف دوزی برای ریشه فرشهای دستباف و….

3- خدمات خشکشویی: خشکشویی انواع فرشها و موکت ها ، خشکشویی مبلمان اداری و منزل و صندلی اتومبیل و صندلی ناهارخوری ، خشکشویی تشک خوشخواب با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی و شامپوی تگزابون آلمانی که درخشندگی و تازگی دوباره ای را به فرشها و موکتها و مبلمان شما میبخشد در محل مورد نظر خودتان .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.