آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 10 می 2021

قالیشویی در جیحون |66597347

تماس

قالیشویی پاکمهر در خیابان جیحون:

از محبوب ترین قالیشویی های مطرح در تهران قالیشویی پاک مهر  است که، به روزترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان تهران میباشد. با توجه به گسترش روز افزون مناطق مسکونی و تجاری در سطح شهر تهران حیطه فعالیت قالیشویی های شهر نیز امروزه سراسری شده و قالیشویی هایی که رتبه ممتاز از لحاظ کیفیت خدماتی که ارائه می دهند را دارا هستند نیز شامل این پوشش دهی سراسری می باشند و قالیشویی پاک مهر که یکی از برترین و خوش نام ترین قالیشویی های پایتخت محسوب می شود نیز پوشش خدماتی خود را از غرب تهران به سراسر شهر گسترش داده است.

 

جیحون یکی از مناطق مرکزی تهران بوده و شرکت قالیشویی پاک مهر تصمیم بر آن گرفت تا خدمات  خود را در این منطقه عرضه  کند. از دیگر محله های نزدیک به جیحون محله دامپزشکی است که یکی از پر تردد ترین سرویس خدمات شرکت قالیشویی پاک مهراین مکان می باشد لذا اگر به تازگی ساکن این محله شده اید و هنوز از خدمات شستشو و رفوی این شرکت مجاز و مطمئن استفاده نکرده اید می توانید با خاطری آسوده از کیفیت بالای شستشو سرویس دهی منظم وسریع قالیشویی پاکمهر با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی بهره ببرید.شرکت قالیشویی پاک مهر با داشتن کادری مجرب و داشتن دستگاههای روز دنیا در منطقه جیحون ، در خدمت شما همشهریان محترم میباشد.برای سفارش شستشو، با قالیشویی پاک مهر درجیحون ، در تماس باشید . همکاران ما در قالیشویی جیحون در پاک مهر، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت شما مشتریان گرامی بوده و باعث افتخار ما میباشد که در جیحون پذیرای شما باشیم.

قالیشویی پاک مهر یک قالیشویی مجاز بوده و شما در صورت نداشتن  دسترسی به شماره های پاک مهر میتوانید از یک کدام از روش های زیر با قالیشویی پاک مهر ارتباط برقرار کنید:

1. اولین روش بر قراری ارتباط با قالیشویی پاک مهر ، رجوع به سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویان تهران میباشد. شما با جستجو کردن لیست قالیشویان مجاز زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران ، نام قالیشویی پاک مهر را به همره شماره های آن را  مشاهده خواهید کرد . 

2. دومین راه برقراری ارتباط با شرکت قالیشویی پاک مهر ، تماس با اتحادیه قالیشویان  تهران میباشد. شما با تماس با اتحادیه قالیشویان تهران ، از ایشان میتوانید در خواست کنید تا شماره های پاک مهر را به شما بدهند.

3. چنانچه به 2 روش بالا دسترسی نداشتید میتوانید ، از طریق تماس با سامانه تلفنی 118 از ایشان شماره های دفاتر قالیشویی پاک مهر را دریافت کنید. 

قالیشویی پاک مهر به دلیل مجاز بودن در همه شرایط ، قابل دسترسی میباشد و در اتحادیه و 118 به ثبت رسیده است.

مناطق قالیشویی درجیحون:

قالیشویی در جیحون-قالیشویی در کارون-قالیشویی در قصر الدشت-قالیشویی در خوش-قالیشویی در سلسبیل-قالیشویی در بهنود-قالیشویی در طوس-قالیشویی در دامپزشکی-قالیشویی در هاشمی-قالیشویی در امام خمینی-قالیشویی در مالک اشتر-قالیشویی در کمیل-قالیشویی در مرتضوی-قالیشویی در پارک آیینه-قالیشویی  غرب تهران-

 

مطالب مرتبط

قالیشویی حوالی خیابان جیحون: قالیشویی نزدیک جیحون: قالیشویی پاکمهردر اختیار شما همشهریان عزیز می باشد.اگر در منطقه جیحون به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید ، میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده به شما ارائه میدهد  و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می […] ...

26 آوریل 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.