آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 13 اردیبهشت 1401

قالیشویی محدوده جمهوری |66597347

قالیشویی پاکمهر در خیابان جمهوری:


خیابان جمهوری اسلامی، خیابانی غربی-شرقی در شهر تهران است که از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و تا میدان بهارستان کشیده می‌شود. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در گذر این خیابان هستند که برخی از آن‌ها همچون خیابان ولی‌عصر و خیابان کارگر جنوبی ، لاله‌زار، صفی‌علی‌شاه، ملت میباشند. قالیشویی مجاز پاکمهر، قالیشویی برتر منطقه با تضمین 100% کیفیت خدمات و قیمت مناسب در خدمت مشتریان گرامی ساکن در حوالی خیابان جمهوری میباشد.

قالیشویی پاک مهر  در سراسر پایتخت چندین شعبه دارد که در هرکجای پایتخت ساکن بودید می توانید شعبه نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نموده و تماس حاصل نمایید.

پرسنل و نیروهای مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و می توانید شستشوی انواع فرشهای ماشینی، دستباف ، موکت ، مبلمان ، خوشخواب، پادری، پله پوش، کف پوش اتاق، تابلو فرش خود  را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را با تثبیت رنگ و مواد درجه یک  انجام می دهیم.

   

از دیگرخدمات قالیشویی پاکمهر میتوان به :

1. خدمات لکه برداری : برداشتن لکه از روی فرش های شما بدون رسیدن آسیب به فرش و الیاف فرش.

2. رنگبردای : برداشتن رنگ از روی فرش ها بر اثر تداخل و رنگ دویدگی ، با تعیین درصد مشخص با تشخیص کارشناس.

3. خدمات رفو : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی، رفع سوختگی و پارگی و ترمیم بافت فرش های قدیمی و کهنه.

4. خاک گیری : جهت جلوگیری از پوسیدگی و حفظ دوام فرش، اشاره کرد.

قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی در تمامی ایام هفته حتی در ایام تعطیل و به صورت آنلاین  در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت استثنا یی در اختیار شما هم وطنان عزیز می گذارد.

برای جلوگیری از صدمه به قالی های شما آنها را به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده و کاور شده تحویل شما می دهیم.

مسیر ارتباطی: تماس با 02166597347

و

ثبت سفارش از طریق سرویس سفارش آنلاین سایت قالیشویی پاکمهر

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در خیابان جمهوری: خیابان جمهوری اسلامی ( استانبول ) خیابانی غربی-شرقی در شهر تهران است که از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و تا میدان بهارستان کشیده شده است.. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در گذر این خیابان هستند مانند؛ لاله‌زار، صفی‌علی‌شاه، ملت . قالیشویی پاکمهر با بیش از ده ها شعبه  در تمامی نقاط تهران دارای شعبه می باشد که در هرکجای تهران ساکن بودید […] ...

15 اردیبهشت 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در میدان جمهوری: قابل توجه مشتریان تهرانی: قالیشویی مجاز پاکمهر، منصف ترین قالیشویی در حوالی میدان جمهوری، خیابان جمهوری، بزرگراه نواب، میدان توحید، خیابان آذربایجان، خیابان گلشن، برترین خدمات قالیشویی خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان گرامی ارائه مینماید. قالیشویی پاکمهر یکی از برترین های قالیشویی ها در تهران است که با […] ...

15 اردیبهشت 1401
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در خیابان جمهوری: قابل توجه همشهریان گرامی در منطقه جمهوری؛ اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و باکیفیت می باشید، قالیشویی مجاز پاکمهردر حوالی خیابان جمهوری، خیابان لاله زار، خیابان گلشن، خیابان حافظ، چهارراه ولی عصر شعبه فعال دارد و مفتخر است که برترین خدمات قالیشویی خود را […] ...

15 اردیبهشت 1401
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.