آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 29 ژانویه 2017

قالیشویی نزدیک لاله زار | 66597347

تماس

مردم شریف ساکن در لاله زار سلام !

قالیشویی پاکمهر واقع در محله لاله زار که یکی از قدیمی ترین خیابانهای شهر است واز شمال به خیابان انقلاب متصل وتا میدان توپخانه یا امام خمینی در جنوب می پیوندد آماده سرویس دهی به شما همشهریان گرامی در لاله زار است .لاله زار از محله های قدیمی ست که خاطرات بسیاری را پشت سر گذاشته است و پاکمهر نیز از این پس خاطرات شیرینی را برای شما ساکنین محترم در این منطقه با ارائه خدمات بی نظیرش در صنعت قالیشویی رقم میزند .

قالیشویی پاکمهر نیز یکی از قدیمی های قالیشویی در تهران و شهرستان نیشابور است و تابحال به لطف ایزد یکتا و حمایت شما شهروندان گرامی توانسته جایگاه مطمئن و بالایی برای خود داشته باشد . قالیشویی پاکمهر دارای کارخانه مجهز و مدرنیزه است و در این صنعت رقیب بسیار قوی و معتبر برای قالیشویی های مطرح در بازار قالیشویی بشمار می آید ، پاکمهر برای جلب رضایت مشتریانش از بهترین کارشناسان و استادکاران فرش بهره مند میشود و با کیفیت ترین خدمات را برای مشتریان به ارمغان می آورد. پس شما مصرف کننده عزیز میتوانید با خیالی آسوده و اطمینان کامل به کارخانه قالیشویی پاکمهر اعتماد کنید .

حال به شرح خدماتی که کارخانه قالیشویی عرضه میکند میپردازیم :

خدمات شستشو : شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف بااستفاده از بهترین موادشوینده و محافظت کننده تار و پود فرش به صورت تخصصی و تضمینی ، که خود این شستشو شامل اعلاء شویی ، سفید شویی ، ابریشم شویی ، در صورت نیاز رنگبرداری و لکه برداری میشود .

خدمات رفو ، ریشه ، شیرازه ، چرم دوزی ، رفع پوسیدگی و پارگی فرش توسط استادکار متخصص در کارخانه .

خدمات خشکشویی مبل ، خوشخواب ، کفپوش غیر قابل حمل به کارخانه ، صندلی داخل اتومبیل ، صندلی ناهار خوری و …

سفارش کلیه خدمات قالیشویی در لاله زار و محدوده های اطراف آن بصورت تلفنی و آنلاین 24 ساعته 7 روز هفته در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.