قالیشویی اطراف پاسداران | 22553767

دسته بندی: قالیشویی پاسداران ,

قالیشویی پاک مهر نزدیک پاسداران:

، به روز ترن قالیشویی در بین تمام شرکت های قالیشویی در پاسداران قالیشویی فوق تخصصی پاکمهر میباشد . این قالیشویی با به کارگیری از دو شیوه در شستشو، سعی دارد بهترین شستشو را برای فرش های شما انجام دهد. خدمات این قالیشویی توسط مجرب ترین نیروها وپرسنل به شما عزیزان به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته به منطقه پاسداران عرضه میشود.از جمله خدماتی که به  این منطقه عرضه میشود :  خدمات رفو گری ، پرداخت ، ریشه فرش ماشینی و دستباف،شیرازه فرش ماشینی و دستباف،چرم دوزی ، بافت فرش های قدیمی و کهنه، ترمیم و بازسازی  فرش های قدیمی و دستباف میباشند ، پاک مهر متخصص در شستشوی انواع فرش های : ماشینی و دستبافت، فرش های گل ابریشم و ابریشم ، فرش رولی ، گبه، گلیم ، جاجیم، کفپوش اتاق کودک و … میباشد.

قالیشویی پاک مهر در پاسداران ، بهترین و بروزترین شرکت قالیشویی در بین تمام شرکت های قالیشویی در تهران میباشد . پاک مهر با دارا بودن مزایا و ویژگی های زیادی که دارد میتواند ، به عنوان بهترین و به روز ترین قالیشویی در تهران باشد از این ویژگی ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

1. بهترین قالشویی که با در نظر گرفتن نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان ، برای شهروندان  خویش برنامه ریزی کرده و خدمات زیادی را ارائه میدهد.

2. بروز ترین و تخصصی ترین قالیشویی که از دوشیوه سنتی و مکانیزه برای شستشوی فرش ها استفاده میکند.

3. ممتاز ترین قالیشویی که با مشترکین خویش ، دائم ارتباط بر قرار میکند تا ایشان از حضور دائمی پاک مهر در بازار مطمعن و دلگرم شوند.

4. شاخص ترین قالیشویی ، به دلیل در برداشتن تعدا کارگران زیاد و کار آزموده و کارشناسان مجرب و دقیق.

5. سریع ترین قالیشویی به دلیل حمل و نقل سریع توسط نیروهای متعهد و مجرب. 

قالیشویی پاک مهر واقع در نزدیکی پاسداران ، به دلیل برخورداری از این ویژگی های فراروان ، مطمعن ترین و محبوب ترین قالیشویی نزد مردم این منطقه میباشد. لذا این قالیشویی  با داشتن یک سری ترفند ها سعی میکنند حتی الامکان قالی و فرش های شما را عمری تازه ببخشند تا ، برای مدت زمان بیشتری ازآنها بتوانید استفاده نمایند.قالیشویی پاک مهر با به کار گیری از نکات اسلامی و شستشویی  منظم و ضدعفونی همراه با نکات و اصول و موازین شرعی ، سعی دارد ،  بهترین شستشو را برای خانم هایی که در کار قالیشویان شک دارند را انجام دهد . این قالیشویی با استفاده از آب کر و شستشویی با رعایت نکات اسلامی ، هرگونه نجاست را از روی فرش رفع میکند . اهالی محترم ساکن درنزدیک نیاوران  و پاسداران ، میتوانید با اطینان خاطر نسبت به دریافت خدمات ازقالیشویی پاک مهر اقدام نمایید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.