قالیشویی در اختیاریه شمالی | 22553767

دسته بندی: قالیشویی اختیاریه ,

قالیشویی پاکمهر در اختیاریه شمالی:

اختیاریه نام منطقه‌ ایست قدیمی واقع در منطقه ۱ و منطقه ۳ شهر تهران که نام آن از صاحب اختیار، مالک سراسر منطقه در گذشته، برگرفته شده‌است.

این محله در نزدیک سلطنت آباد (پاسداران) قرار دارد و دارای یک میدان اصلی با همین نام می‌باشد. این میدان از نظر طولی بین خیابانپاسداران (سلطنت آباد) و خیابان کامران (دیباجی جنوبی) و از نظر عرضی بین بزرگراه صدراز محل انتهای بلوار شهید دستواره (معصومی)و خیابان دولت (شهید کلاهدوز) واقع است. محله‌های اختیاریه نیز شامل ده رستم‌آباد در غرب شغال آباد و کف دره در شرق می‌باشند. خیابان اختیاریه جنوبی از خیابان پاسداران روبروی گلستان ششم شروع شده و پس از قطع خیابان دولت در چهار راه دلبخواه به میدان اختیاریه ختم می‌شود. میدان اختیاریه و خیابان اختیاریه جنوبی (فقط حد فاصل چهارراه دلبخواه و میدان اختیاریه) یکی از مناطق تجاری شمال شهر تهران محسوب می‌شود که دارای کسب و کار بسیار پررونقی می‌باشد.

بروزترین قالیشویی  محله اختیاریه ، قالیشویی پاکمهر است که  خدمات خود را در محدوده اختیاریه جنوبی و شمالی عرضه میکند و با بیش از سالها تجربه دراین  زمینه  ها ارائه خدمات رسانی  به همشهریان گرامی میکند:

منطقه اختیاریه واقع در شمال تهران همواره جزو مناطق مهم و مقاصد بازاریابی خدمات الاخصوص قالیشویی بوده است. این امر البته موجب رشد قارچ گونه قالیشویی های غیرمجازی شده که ممکن است فرش شما را خراب کنند و یا حتی به سرقت ببرند و نهایتا به هیج سازمان و یا نهادی پاسخگو نیستند.مسئله نرخ شستشو نیز عامل دیگری برای سواستفاده این قالیشویی ها است که چون عضو اتحادیه نیستند و از تعرفه های آن پیروی نمیکنند، ارقام نجومی و فراتر از نرخ اتحادیه ارائه میدهند صرفا به این خاطر که مشتری ساکن اختیاریه است. با توجه به اینکه عمده ساکنان اختیاریه فرش دستباف دارند، قالبا حساسیت زیادی روی نحوه شستشو و مواد استفاده شده توسط قالیشویی ها را دارند که این امر باعت شده پاکمهر به ارائه خدمات شستشوی درجه یک از نوع اعلاشویی و vip در این منطقه مبادرت و درصدد جلب رضایت اهالی اختیاریه شمالی برآید.

*شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب وفرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع صندلی خودروو انواع پادری و فرش رولی و گبه و ترمه و تابلو ترمه وکفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودکو… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز.

*استفاده از مواد شوینده باکیفیت،ضد پوسیدگی فرش.

*حمل ونقل سریع توسط واحدهای مستقردر مناطق مختلف : قالیشویی شمال تهران، قالیشویی شرق تهران،قالیشویی غرب تهران و قالیشویی جنوب تهران

*تمام نرخ های شست وشو به نرخ اتحادیه میباشد. پس نگران  هزینه آن نباشید.

*شست وشو بارعایت نکات اسلامی

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای شعبه می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تاپرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما شما صدمه ای وارد نشود.نزدیکترین شعبه قالیشویی مجاز قالیشویی اختیاریه ،قالیشویی خیابان شهید لطیفی، قالیشویی خیابان فتاحیان ازجمله محدوده پوششی قالیشویی پاک مهراست.

شماره تماس قالیشویی: 02122552909

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − ده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.