با سلام کاربرگرامی:

قالیشویی پاک مهر در منطقه پیروزی، برای شستشو فر شهایتان ، کیفیتی که انتظارش را داشتید با قیمتی باور نکردنی، آماده خدمات رسانی به شما میباشد. آنقدر خوب که  بعداز شسشتو فرش  در پاک مهر، حتی گام هایت بر روی آن فرش  پاکیزگی را حس میکند.

همکاران ما در کارخانه قالیشویی پاک مهر، از زمانی که شروع به کار کردند ازهمان ابتدا وطی تلاش کارکنان این مجموعه توانسته باجلب رضایت شهروندان عزیز تهرانی هزارن مترمربع وهزران قطعه مبلمان راشستشو و در کمال سلامت تحویل شهروندان عزیز دهد.مشتریان عزیز توجه کنید اگر به قالیشویی و مبل شویی ، خشکشویی تشک خوشخواب وپشتی نیازدرارید ، با قالیشویی ما در تمام نقاط تهران تماس بگیرید. از خدمات اعلاء شویی ما در شستشوی قالی خود استفاده کنید تا فرشها ی شمارا با دستگاه های مخصوص شستشو دهیم.قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی  درهمه ایام هفته می باشد .فرش های منزل شما را هم چون نگین درخشان می نمایند.نزدیکترین شعبه مجاز قالیشویی درمنطقه پیروزی، قالیشویی  درنبرد شمالی و قالیشویی در نبرد جنوبی، از جمله محدوده پوششی قالیشویی پاک مهر میباشد.

قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد.قالیشویی پاکمهر باسرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد. قالیشویی نزدیک  پیروزی  پاک مهر با کیفیت بالا دروخدمت شما همشهریان عزیز  می باشد.

مجهز-تخصصی-منظم

لول+اتو=کاور