قالیشویی شهرک آزادی | 44530236

دسته بندی: قالیشویی آزادی ,

قالیشویی  پاک مهر در شهرک آزادی ، که با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های رو زدنیا در سراسر تهران ، قالیشویی شاخص شناخته شده است که از بهترین و ارزنده ترین خدمات این قالیشویی میتوان به خدمات شستشوی فر شهای ابریشم و دستباف میباشد  که اینگونه فرشها را با جدید ترین متد های علمی روز شستشو داده  میشوند که حتی کوچکترین آسیب و عیبی و نقصی در فرش ایجاد نخواهد شد و شما میتوانید با سپردن قالی های خود جهت شستشو در قالیشویی پاک مهر ، همیشه فرش هایی زیبا و سالم در منازل خود داشته باشید . پاک مهر شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب  ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع صندلی خودرو،  انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ، کفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودک و… را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز انجام میدهد.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای خدمات رسانی  می باشد.شما همشهریان گرامی با توجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید ، با قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند . برای اینکه به قالی های شما شما صدمه ای وارد نشود.اگر در منطقه  شهرک آزادی دنبال قالیشویی مطمعن می باشید میتوانید، فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید.قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشو را به صورت تضمین شده می در اختیار شما قرار میدهد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

چرا باید فر شهای خود را بشوییم : 

با توجه به استفاده های بسیار زیادی که ما از فر شهای خود داریم ، فر شها پس از مدتی دچار کثیفی و چرک میشوند و ما فر شهای خود را میشوییم اما باید به این نکته بسیار زیا توجه کنید، فرشهای خود را نه تنها برای زیبایی و تمیز شدن میشوییم بلکه ، میدانیم ذرات خاک و گرد و غبار با نفوذ خود به عمق و الیاف فرش، باعث میشود فرش را زود تراز موعد خود به پوسیدگی برساند ، به همین دلیل باید یک وسیله علاوه بر شستشو باشد که ابتدا فرش ها  را از هرگونه خاک و آلودگی پاک کند ، به نظر شما چه چیزی مفید و کارساز برای خروج کامل گرد و غبار از فرش میباشد؟ یک وسیله عالی و مجهز که میتواند به طور کامل تمام الیاف فرش را از ذرات ریز و کوچک خالی کند  ، یک ضربه زن مکانیکی قوی  میباشد که ، با ضربه زدن های پی درپی ، موجب بیرون ریختن خاک از عمق فرش میشود. خب حال سوالی که پیش می آید این است که کدام قالیشویی این خدمات را قبل از شستشو برای فرش های ما انجام میدهد، یا اصلا چنین قالیشویی وجود دارد که آنقدربه سلامت فر شهای ما اهمیت دهد؟ بله چنین قالیشویی در شمال ، شرق،غرب و جنوب تهران قراردارد که این قالیشویی به نام قالیشویی بزرگ پاک مهر میباشد. این قالیشویی ابتدا قبل ازشستشو با فرآیند خاک گیری به وسیله ضربه زنهای مکانیکی فر شهای شما را عاری از هرگونه گرد  و خاک میکند و فرش شما را از پوسیدگی زود هنگام  ، دور نگه میدارد.حتما یکبار از خدمات پاک مهر برای شستشوی فر شهای خود بهره مند شوید، مطمعن باشید ناراضی نمیمانید. تمام خدمات تضمین شده ، تخصصی با گارانتی میباشند.اهالی ساکن در نزدیکی مخصوص  و آزادی با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر میتوانید اقدام نمایید.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.