باسلام همشهری گرامی:

بروز ترین قالیشویی سبلان،قالیشویی پاک مهر در سبلان ،خدمات ارزنده خودرا به صورت شبانه روزی به شما عزیزان ارائه میکند.خدماتی از نظیر:قالیشویی،مبل شویی در محل،خشکشویی موکت در محل، شستشوی خوشخواب با شامپوهای تگزافون و آلمانی

همشهری گرامی توجه کنید: اکثر شما عزیزان شاید در طی سال در شستشوی فرشهای  دستبافت خود ، دچار مشکل میشوید واز سوی دیگر شستشوی فرشهای عتیقه و دستبافت به علت قدیمی بودن آنها و همچنین گران بودن ، بسیار حساس مسباشند و در شستشوی آنها باید به ظرایف و نکات مهمی توجه کنیم . حتما برای شستشوی آنها از یک قالیشویی مطمعن و باتجربه ودارای جواز رسمی  کسب  کمک بگیرید،  زیرا  کارشناسان  قالیشویی ، به علت تجربه و دقت بالا و شناختی که از سایر فرشها دارند، میتوانند تشخیص دهند که این فرشها در شستشو امکان پاره شدنش وجود دارد،  یا خیر،  یا اینکه چه نوع  شستشو چه مواد و دستگاهی مناسب  با  جنس  این  نوع فرش ، میباشد.

قالیشویی پاک مهر با  داشتن کارشناسان مجرب و باتجربه ،  در زمینه  قالیشویی و مبل شویی در صورت تماس شما، با شعبات مختلف ما و شعبه سبلان ، به منزل شما آمده و جنس فرش،رنگ،تراکم،نوع شستشو،موادی که در شستشو باید استفاده شود و دستگاه مخصوص به شستشو ی این فرش را تشخیص،و اگر نیاز به رفو گری و رفع سوختگی داشته باشد آن را هم برای شما توضیح میدهد و فرش را به صورت لوله شده به کارخانه  بزرگ پاک مهر، حمل کرده و در آنجا طبق اصول شستشو: (1.تشخیص نوع جنس، 2. تشخیص رنگ فرش(کارشناس رنگ شاسی فرش ، ابتدا رنگ فرش شما را تست میکند ، که در شستشو با مخلوط شدن رنگ ها مواجه نشوند.).3.میزان و نوع مواد مرغوب مصرفی.3.دستگاه مخصوص برای شستشوی فرش) فرش را  شستشو داده و باآبکشی کامل وبهداشتی و ضد عفونی ، فر ش  را بری گرفتن آب ، در  دستگاه آبگیر گذاشته و در پایان کار به گرمخانه گازی بمنظور خشک کردن فرش میبرند.بعداز شستشو خواهید دید که، فرش شما همچون روز اول در خشان و نگین منزل شما میشود و آنجاست که در خاطر می آورید، هرآنچه در باره  پاکیزپی  پاک مهر شنیده اید ،  صدق داشته است. بهترین قالیشویی، پاک مهر است. پس با بهترین قالیشویی، بهترین هارا برای فرش هایتان رقم بزنید.