قالیشویی در سمنگان | 88690517

دسته بندی: قالیشویی سمنگان ,

قالیشویی پاک مهر در نزدیک سمنگان ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان مجاز تهران میباشد. این قالیشویی خدمات ارزنده خود را همه روزه حتی در ایام تعطیلات ، به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته به صورت سرویس های کامل در غالب سرویس های VIP ،  در اختیار شما عزیزان قرار میدهد، برای دریافت خدمات از بهترین قالیشویی مجاز در سمنگان ،  با یک تماس ، خدمات ارزنده ی پاک مهر را شامل حال فرش های خود کرده . اگر در شستشوی فر ش های دستباف و ابریشم بسیار حساس هستید و نگران این میباشید که در شستشو آسیب ببینند باید به عرض شما برسانم که پاک مهر با به کار گیری از شیوه های سنتی و با استفاده از نیروهای مجرب و کاردران و متخصص ، شستشویی بی نظیر و مطمعن را برای فر شهای شما انجام میدهد.  پاک مهر، متخصص در شستشوی فرش های  دستباف و ماشینی ، گل ابریشم ابریشم  ، فرش های رولی و کفپش اتاق کودک و … میباشد .

خدمات مبل شویی در پاک مهر :  خدمات خشکشویی  مبلمان ، خوشخواب و موکت در محل در کمتر از 1 ساعت بدون ریزش آب ، به صورت تضمینی و تخصصی برای شما انجام میشود.

ویژگی های  قالیشویی مطمعن : 

1. مسلما بهترین و مهم ترین ویژگی که پاک مهر دارد این است که فرش را خوب میشوید.که دلیل محکمی برای انتخاب یک قالیشویی خوب میباشد.

2. پاک مهر به دلیل مجاز بودن تمام نرخ های خدمات و شستشو را به نرخ اتحادیه برای شهروندان در نظر میگیرد و دارای قیمت های مناسب میباشد.

3. نگران این نباشید که فر شهای شما در هنگام حمل و نقل آسیب ببینند زیرا ، پرسنل قالیشویی پاک مهر فر شهای شما را لول  میبرد ولول می آورد.

4. پاک مهر فرشهای شما را در مدت  48  ساعت ، به شما تحویل میدهد و نیازی نیست که منازلتان عاری از فرش ، در مدت طولانی باشد.

5. از مهم ترین ویژگی های یک قالیشویی خوب و معتبر مجاز بودن آن قالیشویی مبیاشد . از این رو بهترین قالیشویی مجاز دارای شرایط فوق در    وسمنگان ، قالیشویی پاک مهر میباشد.

پاک مهر،  یک قالیشویی مجاز و زیر نظر اتحادیه  میباشد که ، شستشویی با رعایت نکات اسلامی و اصول مذهبی وشرعی را برای فرش ها و قالی های شما با آب کر، انجام میدهد . این یکی دیگر از خصوصیات و ویژگی های مهم دیگر پاک مهر، مناسب برای خانم های حساس میباشد که در شستشوی فرش های خود توسط قالیشویی وسواس داشته و نگران این هستند که نجاست در فرش از بین رفته یا خیر ؟ پاک مهر با بهره گیری از بهترین مواد ، یک شستشوی کاملا شرعی و اسلامی را آب کشی کامل با آب کر، برایتان انجام میدهد.