قالیشویی شهرک قائم (تهران) |22552909

قالیشویی پاکمهر در شهرک قائم :

قبل از معرفی یکی از قالیشویی های مطرح و معتبر در تهران که به تمامی مناطق و محلات واقع در شمال  شرق و غرب تهران سرویس خدماتی قالیشویی ارائه مینماید بپردازیم ، توضیحاتی کوتاه در مورد یکی از شهرک های به نام و معروف که در محله مینی سیتی واقع در منطقه 1 تهران به نام شهرک قائم عرض میکنیم.

شهرک قائم در منطقه 1 شهرداری تهران واقع در شمال شرقی تهران میباشد این شهرک با فاصله اندکی از شهرک شهید محلاتی و متروی خط 3 تهران که با نام ایستگاه قائم نیز میباشد قرار گرفته این شهرک دارای 2 فلکه یا میدان است که فلکه اول آن با بلوار گلها و بزرگراه شرقی و غربی بسیج و خیابان خندان متقاطع میباشد و فلکه دوم آن که در نزدیکی پارک مریم قرار دارد در گذر بلوارگلها و خیابان بوستان جنوبی واقع شده است.

حال به معرفی یکی از برند ترین و مشهور ترین قالیشویی هایی که توانایی سرویس دهی به کلیه مناطق 22گانه تهران بزرگ را با یک نرخ واحد و بالاترین کیفیت خدمات دارد میپردازیم و نام این قالیشویی معتبر و مجاز قالیشویی پاکمهر میباشد. قالیشویی پاکمهر قریب به 20 سال است که در تهران بصورت دائمی و پیوسته و البته به عنوان قالیشویی مجاز و قانونی فعالیت میکند . در بدو آغاز به ارائه خدمات قالیشویی ، پاکمهر فقط در منطقه غرب از شمال تا جنوب آن فعالیت می نمود اما بخاطر ارائه خدمات باکیفیت و حفظ حقوق مشتریان تبدیل به یک قالیشویی برتر شد و بیشتر کسانی که یک بار از پاکمهر خدمات گرفتند تبدیل به مشتریان دائمی این قالیشویی شدند و حتی با نقل و انتقال به سایر مناطق تهران همچنان خدمات قالیشویی و خشکشویی خود را به قالیشویی پاکمهر میسپارند، به اینگونه شد که قالیشویی پاکمهر نزدیک به 10سال است توفیق خدمت و ارائه خدمات قالیشویی به تمامی مناطق تهران را کسب نمود. امروزه با توجه به روشهای منحصر به فرد و پیشرفته تبلیغات ، همچنان بهترین تبلیغ برای ارائه دهندگان خدمات و صاحبان مشاغل تبلیغ مشتری راضی است و خوشبختانه قالیشویی پاکمهر از این روش تبلیغ بهره میبرد و تمام تلاش خود را برای قدردانی از مشتریان راضی خود بکار میبرد تا بهترین و مطلوبترین خدمات را برای مشترکین و مشتریان خود عرضه نماید.

قالیشویی پاکمهر در سراسر مناطقی چون ازگل فرمانیه ، مینی سیتی، شهرک نفت ، شهرک قائم ، شهرک محلاتی و شهرک صدف ، سوهانک و دارآباد ارایه خدمات قالیشویی و خشکشویی ( مبلمان و موکت، صندلی ناهارخوری و تشک خوشخواب…) را با بالاترین کیفیت و هزینه شستشوی مصوبه اتحادیه تهران ، انجام میدهد.

شستشوی انواع فرشهای دستباف و ماشینی

رفو ، رنگبرداری ، رفع سوختگی و پوسیدگی

تعویض ریشه و شیرازه برای فرشهای دستباف و ماشینی

شستشوی انواع موکت ساده و پالاز

شستشوی انواع فرشهای ترک و بلژیکی و فانتزی

استفاده از مواد شوستشوی استاندارد و عاری از مواد شیمیایی مضر برای نسج و بافت فرش .

 نحوه پاسخگویی در شرکت قالیشویی پاکمهر بصورت 24 ساعته و تحویل خدمات شستشو بصورت 48 ساعته حتی روزهای تعطیل میباشد.

نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.