هجدهمین دوره برگزاری نمایشگاه فرش

دسته بندی: خبر قالیشویی ,

قرار است بیش از چهار میلیون متر انواع فرش در هجدهمین نمایشگاه بزرگ فرش دستباف و در 350 غرفه عرضه شود. *مهمانان دعوت شده از مدیران فروشگاههای زنجیره ای و تجار بزرگ فرش از کشورهای اروپا، آمریکا، چین، ژاپن، روسیه و حوزه خلیج فارس هستند.* ساعت بازدید نمایشگاه از ساعت 9 تا 18

هجدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران با همکارى مرکز ملی فرش ایران از فردا تا هفتم مهر در محل دایمی نمایشگاه هاى بین المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر ، این نمایشگاه با هدف معرفی و توسعه صادرات فرش دستباف ایران و ایجاد فضای مناسبی برای تعامل گسترده فعالان این هنر – صنعت برطرف برگزار می شود.
مرکز ملی فرش ایران از 117 نفر از تجار و بازرگان 68 کشور جهان به منظور حضور در هجدهمین نمایشگاه فرش دستباف دعوت کرده است.
مهمانان دعوت شده از مدیران فروشگاههای زنجیره ای و تجار بزرگ فرش از کشورهای اروپا، آمریکا، چین، ژاپن، روسیه و حوزه خلیج فارس هستند.
350 شرکت در هجدهمین نمایشگاه بزرگ فرش دستباف ایران حاضر می شوند و 350 شرکت از 30 استان همراه با فعالان این عرصه اعم از تولیدکنندگان، صادرکنندگان، طراحان، مرمت کاران و فروشندگان حضور می یابند.
قرار است بیش از چهار میلیون متر انواع فرش در هجدهمین نمایشگاه بزرگ فرش دستباف و در 350 غرفه عرضه شود.
نمایشگاه از ساعت 9 تا 18 برای بازدید علاقه مندان و خریداران باز خواهد بود.
برگزاری نشست با حضور طرف های خارجی و مسابقه انتخاب برترین فرش دستباف از برنامه های این نمایشگاه است.
90 درصد تجارت فرش دستباف در مناطق مختلف جهان در دست بازرگانان ایرانی است که فرصتی راهبردی برای توسعه صادرات فرش دستباف محسوب می شود.
پارسال حدود 400 میلیون دلار فرش دستباف ایران صادر شد.
مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.