قالیشویی اطراف پیروزی | 88690517

دسته بندی: قالیشویی پیروزی ,

قالیشویی پاک مهر دراطراف پیروزی ، برای شستشوی فر شهایتان ، کیفیتی که انتظارش را داشتید، با قیمتی باور نکردنی، برای شما عزیزان آماده کرده  ، که تنها با یک تماس میتوانید از این خدمات  با نرخ اتحادیه ،  بهره مند شوید.

برخی از خدمات : شستشوی فرش های دستبافت : اینگونه فرش به دلیل تغیر رنگ دادن در هنگام شستشو، باید ابتدا زیر نظر کارشناسان مجرب کارشناسی شود وطبق دانسته های خود ، شستشوی این نوع فرش را به استاد کاران ماهر گزارش دهد . کارشناسان پاک مهر برای بهبود در روند شستشو، فرشهای دستبافت شما را با مواد و روشی که طبق نظر کارشناس برای فرش مناسب میداند ، انجام میدهد. 

فرش های ماشینی : این نوع فرشها پس از تشخیص هویت و جنس با دستگاه های مجهز و تمام اتوماتیک شستشو داده میشود.شستشوی هایی  نظیراعلاشوئی بسیار مناسب برای فرش ها میباشند . این شستشو با استفاده از مواد و شامپوهای در خوره منزلت فرش شستشو داده میشود و در پایان کار برای نرمی و لطافت از موادی استفاده میکنند که ، الیاف فرش شما را لطیف میکند.اگر کیفیت کاردر شستشو برایتان مهم میباشد ، پس قالیشویی پاک مهر را انتخاب کنید. زیرا پاک مهر، با داشتن یک کارخانه مجهز و سیستم منظم کاری هیچ واسطه ای بین شما و قالیشویی ندارد و شما بادادن قالی های خود مطمع هستید که بدون واسطه ، پس از تحویل فرش از شما  به کارخانه قالیشویی خوده پاک مهر حمل میشود.

پیداکردن یک قالیشویی مجاز :  با شماره گیری تلفن 118 از ایشان بخواهید شماره قایشویی نزدیک به محله پیروزی را به شما بدهند . قالیشویی پاک مهر را از 118 بخواهید.

شما میتوانید با تحقیق از دوستان و آشناینتان درمورد پاک مهر، اطمینان کسب کید. اکثر اهالی منطقه پیروزی تا به حال حداقل یکبار از خدمات قالیشویی پاک مهر بهره مندشدند.این قالیشویی با نرخ های اتحادیه هزینه ها را از شما دریافت میکند و هیچ گاه به یک قالیشویی که خود را قالیشویی ارزان مینامند اطمینان نکنید ، زیراقالیشویی هایی  که قیمت های خود را پایین تراز اتحادیه میگویند ، قالیشویی های غیر مجاز میباشند که تخصص آنها اصلا در خوره یک قالیشویی معتبر نمیباشد.

همکاران ما در کارخانه قالیشویی پاک مهر، از زمانی که شروع به کار کردند ازهمان ابتدا وطی تلاش کارکنان این مجموعه ، توانسته باجلب رضایت شهروندان عزیز تهرانی هزارن مترمربع وهزران قطعه مبلمان راشستشو و در کمال سلامت تحویل شهروندان عزیز دهد.مشتریان عزیز توجه کنید اگر به قالیشویی و مبل شویی ، خشکشویی تشک خوشخواب وپشتی نیازدرارید ، با قالیشویی پاک مهر در تمام نقاط تهران ، تماس بگیرید. از خدمات اعلاء شویی ما در شستشوی قالی خود استفاده کنید تا فرشها ی شما را با دستگاه های مخصوص شستشو دهیم.قالیشویی پاکمهر، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی  درهمه ایام هفته می باشد .فرش های منزل شما را هم چون نگین درخشان می نمایند.

قالیشویی پاکمهر، با سرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد. ساکنین محترم درمحدوده پیروزی ، درخیابان نیروهوایی ،نزدیک تهرانپارس شما با اطمینان خاطر از خدمات قالیشویی پاک مهر استفاده نمایید.

مجهز-تخصصی-منظم

لول+اتو=کاور

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.