قالیشویی نزدیک لواسان |22553767

دسته بندی: قالیشویی لواسان ,

قالیشویی نزدیک به لواسان:

قبل از اینکه به معرفی قالیشویی پاکمهر بپردازیم ،آشنایی مختصری از منطقه لواسان خالی از لطف نیست ، منطقه لواسان یکی از قدیمی ترین شهرهای نزدیک به تهران است که قدمتی بالغ بر 5000ساله دارد چنان که از این منطقه در سفرنامه ناصرخسرو قبادیانی و همچنین در کتاب اوستا نیز از آن یاد شده است. جالب است بدانیم که معنی لواسان که ترکیبی از لو و اسان بوده و کلمه آسدن در زبان پهلوی به معنی برآمدن و سرزدن خورشید تعبیر شده ، لواسان به معنی تیغه کوهی که خورشید از آن سر میزند یا به عبارت ساده تر تیغه آفتاب میباشد. منطقه لواسان در شمال شرقی تهران بزرگ و منطقه 1 یکی از بهترین مناطق خوش آب و هواست که در فاصله 7 کیلومتری و با صرف حداقل 15 دقیقه زمان رانندگی به تهران میرسد. همانطور که گفته شد این منطقه قدمت دیرینه دارد اما با گذشت زمان امروزه تبدیل به شهری مدرن با خانه هایی وسیع و ویلایی مامن و محل زندگی طبقه مرفه جامعه تهرانی گشته و از آنجایی که قالیشویی پاکمهر یکی از برترین و مجهترین قالیشویی های تهران است و در منطقه 1 تهران شعبه فعال دارد و همچنین تخصص ویژه این قالیشویی در شستشو و خدمات فرشهای دستباف: اصفهان ، کاشان، تبریز، کاشمر و… بوده ، از لحاظ امنیت و تضمین در حفظ و دوام عمر فرش بصورت تضمینی و تخصصی عمل میکند و ساکنان مرفه نشین لواسان نیز میتوانند از خدمات ویژه قالیشویی پاکمهر برخوردار شوند.

قالیشویی پاکمهر،  خدمات رسانی قالیشویی خود را  به شما عزیزان در لواسان عرضه میکند.شهروندان گرامی ، باید توجه داشته باشید که برای شستشوی فرش های خود حتما با  یک قالیشویی معتبر و مورد اعتماد خود مشورت کنید. درست است که منطقه لواسان بخاطر نزدیکی به دریاچه لتیان و رودخانه جاجرود از فراوانی آب برخوردار است و قریب به 30 درصد آب شرب کشور را تامین میکند اما مهم است که در حفظ و ذخیره این نعمت الهی همگی کوشا باشیم تا در مضیقه این نوشیدنی بی همتا و گوارا قرار نگیریم پس به چند مورد  از مشکلاتی که درشستشوی  فرش در  منزل ، پیش خواهد آمد میتوان به مشکلات زیر اشاره کرد :

در خصوص فرشهای دستبافت : فرشهای دستبافت یکی از بهترین زینتهای هر منزل و محفلی است و بهترین و ارزشمندترین این فرشها در جهان فرشهای دستبافت ایرانی است که زینت بخش  خانهای ایرانی میباشد و اصالت ایرانی را در نقش و نگار خویش به رخ  جهانیان  میکشد. لذا باید با ترفند های  بخصوص ، در مراقبت از آن ها ، کوشا باشیم ، زیرا یکی از ارزشمند ترین و زینت بخش ترین لوازم خانگی ما محسوب میشود . چند مطلب مهم در باب شستشوی آنها برای شما عزیزان میگویم : اکثر شما عزیزان برای شستشوی فرشهای دستبافت خود ، از مواد شیمیایی که به تارو پود و رنگ فرش آسیب میزند ، استفاده میکنید ، این کار شما بسیار نادرست بوده و موجب آسیب دیدگی فرش و کوتاه شدن عمر فرش شما میشود. یا برای پاک کردن لکه ، از مواد شیمیایی غلیظ استفاده میکنید، این کار شما باعث میشود مواد به عمق فرش نفوذ کرده و برای مدت زیادی درتاروپود فرش باقی مانده و موج آسیب دیدگی  و پوسیدگی فرش و تارو پود فرش شود ، برای این گونه لکه زدایی فرش دستبافت ،  باید به یک قالیشویی مطمعن اعتماد کرده و شستشوی فرش های خود را به آن بسپارید. قالیشویی پاک مهر،  در راستای خدمات رسانی به عزیزان ساکن در منطقه لواسان ، آمادگی قبول هرنوع سفارش اعم از :  قالیشویی ، مبل شویی و شستشوی  خوشخواب و … را از شما دارد. کافیست با شماره های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل پاکمهر ،  در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و برای شستشوی هرچه بهتر و باکفیت تر، فرش شما را به کارخانه  قالیشویی  پاک مهر، حمل کرده و فرش شما را با بهترین شیوه های شستشو و با رعایت نکات اسلامی و مذهبی و بهترین و مرغوب ترین ، دستگاه های روز دنیا، شستشو داده و در مدت 48 ساعت به صورت لول + اتو = کاور تحویل شما داده میشود.

شهروندان عزیز لواسان ، به شما اطمینان میدهیم که ، پاک مهر، سریع ترین و بهترین قالیشویی در ارائه خدمات خود به ، لواسان میباشد.