آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 28 نوامبر 2017

قالیشویی نزدیک سردارجنگل |44444679

تماس

با سلام 

هرساله تعداد زیادی از خانم های خانه دار، برای خانه تکانی های خود از بهترین ها برای هرچه تمیزکزدن لوازم خانگی خود استفاده میکنند . برای مثال : از بهترین شوینده ها جهت برق انداختن شیشه ها ، از بهترین خشکشویی جهت خشکشویی پرده ی اتاق و پذیرایی و از بهترین قالیشویی جهت شستشوی فرش های خود استفاده میکنند.

باتوجه به اینکه سردار جنگل یکی از بهترین محلاتی میباشد که تعداد زیادی از اهالی تهران را به دلیل آب و هوای خوب خود، در خود گنجانده است .  آپارتمان ها و ساختمان های زیادی که در این مطنقه وجود دارد ، دیگر به شهروندان ساکن در این منطقه اجازه این را نمی دهد که برای شستشوی فرش های خود درمنازل خود اقدام کنند. در این راستا ، قالیشویی پاک مهر جهت خدمات رسانی به اهالی سردارجنگل ، آماده میباشد و شستشوی فرش های شما را با پاکیزگی و تازگی و نرمی و لطافت خاصی ضمانت کرده و لذا فرش هایی را که به اصطلاح مرده و قدیمی هستند را با بهترین مواد شوینده ، فرش شما را احیا کرده . پاک مهر به دلیل برخوراری از پرسنل مجرب و کارآزموده هر روز تعدا بیشماری تماس از منطقه سردارجنگل جهت شستشو دارد و دلیل این موفقیت مشتری مداری و استفاده از مواد مرغوب میباشد. شما عزیزان ساکن سردرا جنگل اگر نیاز به قالیشویی و مبل شویی  معتبر و مجهز و مطمعن در سردارجنگل  دارید ، میتوایند با قالیشویی پاک مهر تماس گرفته و آدرس محل سکونت خود را به پرسنل ما جهت اعزام نیروبه سردارجنگل بدهید.  فرش های شما را  جهت شستشو به کارخانه پاک مهر حمل کرده و در مدت 48 ساعت با خشک شدن کامل و به صورت لول ، اتو جهت جلوگیری از شکستگی  و چروک و در بسته بندی کاور ،  درب منزل تحویل شما عزیزان میدهد. . پاک مهر با استفاده از مواد مرغوب و در جه یک بهترین شستشو را برای فرش های شما انجام میدهد و جالب است بدانید خدمات اعلاشوئی فرشهای شما را با قیمت های باورنکردنی برای شما انجام میدهد. پاک  مهرعضو رسمی اتحادیه بوده  و15 سال سابقه کاری درخشان ، همه روزه حتی در ایام تطعیل در خدمت شما عزیزان میباشد و به هیچ وجه در تعهدی که به شما عزیزان داده است ، کوتاهی نکرده و بدقولی در کارش معنایی نداشته و همواره به دنبال کسب رضایت از شما عزیزان میبشاد.

خشکشویی مبلمان و موکت و خوشخواب در محل : پاک مهر خدمات خشکشویی مبلمان شما را به صورت تضمینی و پاکیزگی صد درصد درمحل ، با بهترین کفیت و کمترین زمان ، با دستگاه رادکتور و شامپوهای تگزافون آلمانی برای شما عزیزان انجام میدهد.

اهالی  ساکن در نزدیکی پونک و سردارجنگل میتوانند، بااطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات ازپاک مهر به دلیل مطمعن ترین قالیشویی ، اقدام نمایند.

مبل شویی در سردراجنگل

مبل شویی در سردراجنگل

مطالب مرتبط

قالیشویی سردارجنگل: قالیشویی پاک مهر واقع در خیابان سردار جنگل ، از بهترین و به روز ترین قالیشویی های محله سردارجنگل میباشد. این قالیشویی با ارائه خدمات خود در پونک، متوجه شد که اهالی محترم ساکن در سردارجنگل نیز به این قالیشویی اعتماد کرده و روزانه از این قالیشویی سرویس دریافت میکنند. پس پاک مهر تصمیم […] ...

18 دسامبر 2017
ادامه مطلب