قالیشویی امانیه | 22552909

دسته بندی: قالیشویی امانیه ,

قالیشویی پاکمهر واقع در امانیه ، به صورت  24 ساعت شبانه روزی خدمات رسانی خود را در امانیه به صورت عالی و تضمینی ، در خدمت ساکنین محترم این منطقه قرارخواهد داد . این قالیشویی با سابقه 16 سال ، عضو رسمی اتحادیه  قالیشویان تهران میباشد و تمام خدمات خود را به صورت تضنمینی برای شهروندان خود در تمام مناطق تهران ، قرار میدهد . این قالیشویی به عنوان بهترین قالیشویی ، با خدمات رسانی عالی در بین تمام ساکنین تهرانی شناخته شده است و همچنان روزانه بر تعداد مشتریانشان افزوده شده و مورد اعتماد و اطمینان مردم شهر تهران میباشد. قالیشویی بزرگ پاکمهر خدمات تخصصی خود را به شرح زیر در خدمت اهالی محترم امانیه قرار داده  است :

رنگ برداری ، ریشه زنی ، شیرازه زنی ، از بین بردن رنگ دویدگی در فرش ، بافت و تعمیر فرش های پوسیده و عتیقه ،  از بین بردن سوختگی و لکه برداری بابهترین خدمات توسط رفوکاران ماهر .

قالیشویی پاکمهر متخصص در شستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی درهمه ی ایام هفته می باشد . این قالیشویی برای هر فرش بر حسب نوع جنس و رنگ فرش شست وشوی منحصر خود را در نظر گرفته که علاوه بر یک شست وشوی بی نظیر ، به سلامت فرش های شما نیز کمک کرده و تازگی و پاکیزگی را  به فرش های شما به ارمغان می آورد  و فرش های منزل شما را هم چون نگین درخشان می نمایند . قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو می باشد.قالیشویی پاکمهر باسرعت درتحویل فرشها سعی درجلب رضایت شما را دارد. در صورت تماس شما با قالیشویی پاکمهر کادر این قالیشویی در کوتاهترین زمان ، درب منزل شما حاضر شده و فرش های شمارا به صورت لول شده جمع کرده و برای شست وشو ، به کارخانه می برد . قالیشویی پاکمهر با کیفیت بالا درخدمت شما همشهریان عزیز  می باشد.

 

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 12 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.