آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 12 بهمن 1400

قالیشویی حوالی نبرد | 88690517

قالیشویی پاکمهر در خیابان نبرد:

خیابان نبرد یکی از خیابان‌های تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه 14 قرار گرفته و مابقی در منطقه 15 می‌باشد . خیابان نبرد از شمال به مترو نبرد و از جنوب به ترمینال خاوران می‌رسد. قالیشویی پاکمهر تنها قالیشویی مجاز در خیابان نبرد و حوالی پیروزی و نیروهوایی ، میباشد و مفتخر است که میتواند نیاز ساکنین این منطقه را به قالیشویی با کیفیت و ارزان  برطرف کند.

قالیشویی پاک مهر  در سراسر پایتخت شعبه دارد که در هرکجای پایتخت ساکن بودید می توانید شعبه نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نموده و تماس حاصل نمایید.

پرسنل و نیروهای مجرب ما در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و می توانید شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و موکت و مبلمان خود  را به قالیشویی پاکمهر بسپارید.

       

انواع خدمات قالیشویی پاکمهر:

خدمات شستشو: این خدمات شامل کلیه فرشهای فرشهای دستباف ، عتیقه، نفیس، ابریشم و پشمی و…که بصورت سنتی و مدرنیزه با تثبیت 100% رنگ و بدون کوچکترین آسیب رساندن به فرش با تضمین در کیفیت میباشد و فرشهای ماشینی با تراکم بالا ، کرم و سفید ، لاکی و تیره که در دسته های مختلفی همچون ماشینی ایرانی یا خارجی معمولی یا گل ابریشم و طرح ابریشم باشند و انواع موکت ( موکتهای ساده ، پالاز، گل برجسته و…) و پتو ، روفرشی، گلیم جاجیم و… میشود بصورت تضمینی با شستشو و آبکشی اسلامی.

خدمات ترمیمی: اگر فرشهای شما دچار آسیب های جدی یا خفیف از جمله پارگی ، پوسیدگی، سوختگی ، ازبین رفتن ریشه و شیرازه شده اند خوشبختانه قالیشویی پاکمهر میتواند تمامی این موارد فوق الذکر را براحتی و در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت برای فرشهای دستباف و ماشینی شما با ضمانت حفظ و مرقبت از آنها برای شما به انجام برساند از دیگر خدمات این قالیشویی میتوانیم پرداخت، دارکشی و چرم دوزی را نام برد.

خدمات خشکشویی: قالیشویی پاکمهر برای موکت های چسبیده و انواع مبلمان، صندلی ناهارخوری و خوشخواب خدمات خشکشویی با دستگاه های مخصوص خشکشویی همراه با استفاده از شامپو تگزابون آلمانی با تضمین در تمیزی و حفظ ظاهر آن ها را در محل نیز دارد.

درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود، که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد. و از دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر اصلاح سوختگی فرش، بافت زنی، خدمات پس از شستشو، رفع زردی فرش، پرداخت، میباشد.

قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای هفته حتی در ایام تعطیل و به صورت آنلاین در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت استثنا یی در اختیار شما هم وطنان عزیز می گذارد.

ثبت سفارش از طریق شماره تماس 02188690517 و یا از طریق سرویس سفارش آنلاین سایت قالیشویی پاکمهر.

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در خیابان نبرد: قالیشویی مجاز پاکمهر با دارا بودن ده ها شعبه در سراسر تهران در خیابان نبر نیز شعبه فعال دارد، خیابان نبرد یکی از خیابان‌های تهران در سمت جنوب شرقی این شهر است، که به دو بخش نبرد شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه […] ...

12 بهمن 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.