آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 7 جولای 2021

قالیشویی شربت اوغلی |66553719

تماس

قالیشویی شربت اوغلی در تهران:

قالی شویی شربت اوغلی با بیش از 50سال تجربه و تخصص در تهران نخستین قالیشویی در پایتخت ایران است که بیش از نیم قرن می باشد در زمینه شستشو و مرمت فرشهای دستبافت و ماشینی فعالیت می نماید.

قالیشویی به حرفه و شغل شستن فرش و قالی گفته می شود که فرایند لکه بری، غبارگیری و شستن فرش با آب و مواد شوینده اطلاق می گردد، که این عمل بسته به نوع و جنس تارو پود فرش می تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام می گیرد و این عمل در ایران قدمت دیرینه داشته و دارد. در گذشته قالیشویی به صورت سنتی و دستی با آب و صابون رختشویی و جارو و پارو به شکل فردی یا اجتماعی انجام می شده ، به صورتی که فرش ها و قالی ها را به کوچه ، حیاط یا خیابان می بردند و شست و شو می دادند. با وجودی که بافت فرش در ایران از قدمت طولانی برخوردار می باشد، اما بسیاری از ما شاید فراموش کرده باشیم که قالیشویی در آن زمان چه قدر کار دشوار و زمان بری بوده است. فرش، قالی و گلیم که اغلب به دست هنرمند ایرانی  تهیه میشدند و در زمان های لازم نیز به دست خودشان نیز تمیز می گشته و البته در آن هنگام خشک شدن فرش کاملا به شرایط آب و هوا بستگی داشت که اگر هوا ابری و یا بارانی می بود موجب دیر خشک شدن فرشها می شد و ثمره تمامی زحماتی که بابت شستن فرشها متحمل می شدند از بین می رفت ، اما قالیشویی شربت اوغلی از دیرباز تا امروزه با پیش رفت تکنولوژی همراه بوده و با آمدن دستگاه ها و مواد شوینده قوی تر و به روز تر توانسته به این امر سهولت و سرعت چشمگیری ببخشد هم اکنون در کارخانه قالیشویی شربت اوغلی فرش ها با دستگاه های تمام اتو ماتیک و مخصوص قالی شویی صورت می پذیرد و برای خشک کردن فرش ها در زمانهایی که فصل سرد سال است و روزهای ابری و بارانی در گرمخانه مجهز انجام می شود، علاوه بر شست وشوی فرش قالیشویی شربت اوغلی قادر است شستشوی انواع فرشهای ابریشم ، دستبافت پشمی و اعلا ، ماشینی، موکت، پتو و روفرشی را نیز با تضمین در حفظ کیفیت آن ها به انجام برساند.

کارخانه قالیشویی شربت اوغلی

 

کارخانه قالیشویی شربت اوغلی از دیگر خدماتی که قالیشویی شربت اغلی با بیش از نیم قرن تجربه ارایه می هد مرمت و رفوی فرشهای دستبافت و ماشینی می باشد ، خدماتی نظیر؛ بافت ریشه و شیرازه برای قالی های دستی، متقالدوزی، قلم زنی و پرداخت ، رنگبرداری فرشهای دستبافی که به شیوه صحیح شسته نشده باشند، دارکشی و چله کشی، تعویض ریشه و شیرازه فرشهای ماشینی ، رفع عیوبی چون جای سوختگی ، پارگی و …. که توسط استادکاران باتجربه و اصیل کارخانه قالی شویی شربت اوغلی انجام می پذیرد و خشک شویی سرویس مبلمان خواه چرم ، پارچه و مخمل باشد، خشکشویی موکت های چسبیده به زمین و خشکشویی تشک خوشخواب در محل مورد نظر خود مشتری.

مناطق تحت پوشش قالیشویی شربت اوغلی:

قالیشویی شربت اوغلی قادر است به تمامی نقاط داخل تهران خدمات تخصصی و درجه یک خود را ارائه نماید.

قالیشویی شربت اوغلی در شمال تهران: 22553767 

قالیشویی شربت اوغلی در شرق تهران:  88611079

قالیشویی شربت اوغلی در غرب تهران: 44234277

قالیشویی شربت اوغلی در مرکز تهران: 66553719

قالیشویی شربت اوغلی در جنوب تهران: 66597347

ارائه خدمات قالیشویی شربت اوغلی از طریق تلفنهای مرتبط و سرویس سفارش آنلاین به صورت 7/24 حتی روز های تعطیل سال امکان پذیر می باشد.

مطالب مرتبط

قالیشویی شربت اوغلی با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت اولین قالیشویی معتبر و  مجاز در تهران است که در واقع بنیان گذار صنعت قالیشویی در پایتخت نامیده می شود. درواقع عبارت قالیشویی به عملیات شستن فرش و قالی اطلاق می شود که شامل فرایند غبارگیری ، لکه گیری در حین شستشوی فرش گفته می […] ...

14 آگوست 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.