آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 14 آگوست 2021

قالیشویی شربت اوغلی تهران |66597347

تماس

قالیشویی شربت اوغلی با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت اولین قالیشویی معتبر و  مجاز در تهران است که در واقع بنیان گذار صنعت قالیشویی در پایتخت نامیده می شود.

شربت اوغلی

شربت اوغلی

درواقع عبارت قالیشویی به عملیات شستن فرش و قالی اطلاق می شود که شامل فرایند غبارگیری ، لکه گیری در حین شستشوی فرش گفته می شود ، که در ابتدا به صورت دستی و سنتی انجام میشد و این عمل بسته به جنس و نوع تاروپود فرش تغییر پذیر می بود . قدمت هنر فرش بافی و به طبع استفاده از این صنعت زیبا دارای قدمتی دیرینه در ایران است و هم چنین تاریخچه صنعت قالیشویی نیز قریب به یک قرن می رسد و همانطور که در سطور فوق اشاره شد قالیشویی شربت اوغلی اولین قالیشویی در تهران است که از سال های 1350و 1351فعالیت خود را در تهران آغاز نموده است ، که در شروع کار در مکانی که بزرگ که دسترسی به آب فراوان داشته باشد فرش ها را به صورت دستی و با آب و صابون رختشویی و جارو انجام میداده است که با مدرنیزه شدن تجهیزات و آلات دستگاه های مکانیکی و صنعتی رفته رفته این مکان تبدیل به کارخانه ای بزرگ و مجهز به چاه های آب و ماشین های اتوماتیک و سالن های مخصوص شست و شوی فرش های دستبافت و ماشینی در عصر حاضر ایجاد فضایی به نام گرمخانه گازی در کارخانه قالیشویی شربت اوغلی شده است . 

شرکت نام آشنای شربت اوغلی متخصص در شستشوی انواع فرشهای دستباف با هر محلیت و قدمتی که دارد می باشد. همچنین این کارخانه مجهز و مدرن قادر است کلیه فرشهای ماشینی ، موکت، روفرشی، قالیچه و پتو را نیز از هر قسم و جنسیت که داشته باشد به صورت تضمینی و تخصصی شستشو داده و به همشهریان تهرانی تحویل نماید.

 

مطالب مرتبط

قالیشویی شربت اوغلی در تهران: قالی شویی شربت اوغلی با بیش از 50سال تجربه و تخصص در تهران نخستین قالیشویی در پایتخت ایران است که بیش از نیم قرن می باشد در زمینه شستشو و مرمت فرشهای دستبافت و ماشینی فعالیت می نماید. قالیشویی به حرفه و شغل شستن فرش و قالی گفته می شود […] ...

7 جولای 2021
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.