آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 1 ژانویه 2022

قالیشویی نزدیک سیدخندان | 88690517

تماس

قالیشویی پاک مهر در سیدخندان:

قالیشویی پاک مهر در محدوده سیدخندان، دبستان وخواجه عبدالله ، ممتاز ترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویان اطراف سید خندان  میباشد . این قالیشویی با در برداشتن تیم نیرومند و توانا همه ساله سعی دارد  تا خود را بهتر از سال های قبل ، به شما معرفی کند . ازاین رو قالیشویی پاک مهر، خدمات و انواع شستشو را به شما در همین صفحه معرفی میکند تا آشنایی بیشتری با این قالیشویی پیداکنید.قالیشویی پاک مهر در تمام زمینه ها به شما ارائه خدمات میکند و بهترین شستشو ها را با بهترین کیفیت و بهترین مواد، برای شما در نظر گرفته است. قالیشویی پاک مهر با تاسیس شرکت قالیشویی خود تصمیم دارد تا ، نیاز تمام شما عزیزان را نسبت به قالیشویی ومبل شویی رفع کند و هر آنچه را که شما از کیفیت و پاکیزگی میخواهید را به شما میدهد. این قالیشویی با خدمات رسانی 24 ساعته و هفت روز هفته سعی دارد تمام شستشو ها را برای شما در قالیشویی انجام دهد و تمام اسباب شما را که قابلیت شستشو دارند را ، تنها بایک  هزینه سرویس شستشو میدهد و دیگر لازم نیست برای اینکه مبل خود را شستشو دهید به یک قالیشویی دیگر نیز مراجعه نمایید به همین دلیل پاک مهر تمام اسباب شستنی شما را برایتان با یک هزینه سرویس شستشو میدهد.

قالیشویی نزدیک به خواجه عبدالله انصاری:

یکی از برترین و به نام ترین قالیشویی های معتبر و خوشنام در منطقه سیدخندان و خواجه عبدالله انصاری، که به روز ترین و با کیفیت ترین خدمات قالیشویی را ارائه می دهد قالیشویی مجاز پاک مهر می باشد.

خدمات قالیشویی پاک مهر : 

خدمات رفو گری را برای فرش هایتان با بالاترین کیفیت و تضمینی با استفاده از استاد کاران انجام میدهد . این خدمات شامل : پرداخت ، ریشه، شیرازه، چرم دوزی،بافت و تعمیر پوسیدگی فرش های قدیمی و بازسازی و ترمیم فرش های کهنه و آسیب دیده رفع سوختگی و پارگی برا ی فرش های آسیب دیده.

رنگ برداری : ممکن است در اثر شستشوی اشتباه و نادرست رنگ های فرش شما تداخل پیداکند و یا دچار رنگ دویدگی شود. قالیشویی پاک مهر با خدمات رنگ برداری این مشکل را بری شما رفع میکند.

لکه برداری: شاید لکه های سرسختی در روی فرش هایتان باشد که با هیچ شیوه ی خانگی نتوانستید که آن را رفع نمایید، اما قالیشویی پاک مهر با بهترین مواد غیر شیمیایی و استاندارد این لکه ها را از روی فرش شما رفع کرده و فرش شما را عاری از هرگونه لکه ، به شما تحویل میدهد.

خدمات شستشوی فرش :

ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های نفیس و اعلاء گل ابریشم و تابلو فرش.

اعلاشویی : بهترین شستشو برای فر شهای شما که با اضافه کردن دو مرحله مواد ضد پوسیدگی فرش در فرش های شما میشود.

سفیدشویی : شستشو با عالیترین کیفیت جهت حفظ دوام وزیبایی و برای فرش 

جهت بهره مندی از خدمات قالیشویی پاک مهر درپل سید خندان  و سیدخندان ، با قالیشویی پاک مهر تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

قالیشویی سیدخندان: محله سیدخندان که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار گرفته و پل سید خندان مرزی میان منطقه 3 و منطقه 7 است ، تقریبا در مرکز شهر در قسمت شرقی تهران میباشد البته سیدخندان در واقع چهارراهی است که با خیابان های ارسباران، پیشداد و شقاقی ارتباط داشته و در موازات بزرگراه رسالت […] ...

1 ژانویه 2022
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.