قالیشویی در نزدیکی صدر |22553767

دسته بندی: قالیشویی صدر ,

قالیشویی صدر:

قالیشویی در نزدیکی صدر، قالیشویی پاک مهر میباشد که  این قالیشویی با داشتن بیش از 15 سال سابقه درخشان کاری و مشتریان بیشمار، مورد پسند تمام اهالی ساکن تهران میباشد. دلیل اعتماد مردم و مشتریان  پاک مهر به ایشان ، حفظ سلامت فرش در هنگام شستشو و نیز مجاز بودن این قایشویی میباشد. اکثر مردم تهران به دلیل اینکه این قالیشویی مجاز و دارای پروانه کسب میباشد ، به این قالیشویی اعتماد کرده و پاک مهر نیز پاسخ اعتماد مشتریان خود را با رضایتمند کردن هرچه بیشتر و بهتر در هرسال میدهد. وقتی شما یک فرش را خریداری  میکنید ، پس از یکسال استفاده از این فرش ، واجب میدانید که فر ش باید شستشو داده شود مسلما چون فرش شما شور اول است و سالم ماندن آن برایتان بسیار مهم میباشد ، پس به دنبال یک قالیشویی در اینترنت یا از همسایگان خود میروید.باید دقت کنید که به هر قالیشویی اعتماد نکنید . متاسفانه امروزه  به دلیل وجود قالیشویی های بسیار زیاد در تهران ، اعتماد به یک قالیشویی مجاز بسیار سخت میشود و باید مراقب باشید که فریب هر قالیشویی تازه به کار و بی سابقه ای را نخورید . شاید تا به حال این مثال به گوشتان خورده باشد ، هرکه بامش بیش ، برفش بیشتر . این جمله مصداق بر کار قالیشویان میباشد. بارها در سایت های اینترنتی و کارتهای تبلیغاتی  دیده ایم که قالیشویی ارزان در …….. ، شما نباید به همچنین قالیشوهایی  اعتماد کنید زیرا ، اینها مجاز نیستند یک قالیشویی مجاز نرخ های خود را نه پایین تر از نرخ تعیین شده  توسط اتحادیه در نظر میگیرد و نه بالاتر. مطمئن باشید وقتی میگویند قالیشویی ارزان ، یعنی خدماتش هم ارزان است ، یعنی با یک شسشتو میتوانند بیشترین آسیب ها را به فرش شما بزنند. شستشوی اغلب این قالیشویی هایی که با این مبنا کار میکنند ، شستشو با تاید و سفید کننده های غلیظ و شیمیایی میباشد و ممکن است به  دلیل بی تجربه بودن با ریختن سفید کننده بر  روی فرش شما ، رنگ اصلی فرش را از بین ببرد . پس به هر قالیشویی اعتماد نکنید برای اطمینان  اعتما به یک قالیشویی باید چند نکته را به دقت از قالیشویی مورد نظر خود سوال فرمایید. با ما همراه باشید تا این نکته ها را باهم بخوانیم.

اولین نکته ی مهم  برای پیداکردن  یک قالیشویی مطمئن و باتجربه ، اطلاع  از مجاز بودن و مجاز نبودن این قالیشویی میباشد. شما با مراجعه به سایت اینترنتی اتحادیه قالیشویان میتوانید درلیست مجاز قالیشویان ، نام قالیشویی مدنظر خود را جستجو کنید اگر نامش در این لیست وجود داشت ، دلیل بر مجاز بودن این قالیشویی میباشد. با این روند 50 درصد از کار حل شده و برای 50 در صدر دیگر باید به نکاتی از قبیل نکات زیر دقت فرمایید .

با تماس با این قالیشویی از پرسنل آنها بخواهید به شما در مورد نوع شستشو، مواد شستشو، هزینه شستشو، زمان تحویل فرش ، توضیح دهند.شما تنها بایک تماس  میتوانید متوجه شوید که قالیشویی مطمعن است یاخیر؟ معمولا قالیشویی های مطمعن از همه جهاتی نمونه و بینظیر میباشند، رفتار پرسنل در برخورد با شمامهم ترین چیزی است که میتواند به شما قوت قلبی دهد.شما تنها با یک تماس با قالیشویی پاک مهر میتوانید متوجه شوید که این قالیشویی ازهر حیث و جهاتی مطمعن میباشد. رفتار پرسنل با شما در نهایت ادب میباشد و به تمام سوالات شما در باب شستشو و خدمات رسانی پاسخ میدهد . این قالیشوییبا  داشتن یک کارخانه قالیشویی بزرگ و در برداشتن نیروهای آموزش دیده و مجرب همه رزوه در خدمت رسانی به شما کوشا و در پی کسب رضایت شما میباشد. خدمات قالیشویی پاکمهر نزدیک قیطریه و صدر به صورت سرویس VIPعرضه میشود.

 

مطالب مرتبط