آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 23 شهریور 1399

قالیشویی در منطقه 20 |66597347

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاک مهر در شهر ری :

منطقه 20 شهرداری تهران در جنوبی ترین نقطه شهر و منطقه های 15 و 16 و 19 به ترتیب در شرق و شمال و غرب این منطقه واقع شده اند. شهر ری در واقع بیستمین منطقه پایتخت محسوب می شود ؛ همچنین دسترسی های منطقه بیست (شهرری) از شمال به بزرگراه آزادگان از جنوب به بزرگ راه شهید آوینی، از غرب به مبارک آباد و از شرق به بزرگراه امام علی محدود میشود و از آنجایی که شرکت قالیشویی پاک مهر در غرب تهران و منطقه 18 دارای دفتر اصلی می باشد و کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی سبلان که واقع در ده حسن شهرستان رباط کریم واقع شده است به سهولت می تواند از طریق بزرگراه آزادگان به منطقه20 دسترسی داشته و می تواند نیاز خدمات قالیشویی این محله را برای ساکنین این مکان برطرف نماید.

در محله شهر ری که قدمتی چند هزار ساله دارد اماکن تاریخی و زیارتی متعددی از جمله بارگاه حضرت شاه عبدالعظیم و ابن بابویه و برج طغرل و چندین ابنیه تاریخی دیگر قرار دارند و از خیابانهای اصلی این منطقه می توان اتوبان شهید رجایی، دستواره شهید غیبی، بلوار شهدا ، بلوار سیزده آبان و فدائیان اسلام را نام برد که قالی شویی پاکمهر قادر است از طریق تمام خیابانهای یاد شده به تمام محله های دولت آباد، شهرری، امین آباد، باقرشهر و جوانمرد قصاب و دیگر محلات مرتبط یا نزدیک به این محله ها خدمات با کیفیت و قابلی را همچون دیگر مناطق تهران بزرگ ارائه نماید.

از خدمات قالیشویی پاکمهر به صورت کوتاه و مختصر به این موارد اشاره کرد:  

* شستشوی انواع قالی و فرش های ماشینی قدیمی و جدید حتی ابریشم مصنوعی ، گل ابریشم، بلژیکی و ترک با استفاده از مواد شوینده درجه یک .

* شستشوی انواع قالی و فرشهای دستباف به صورت تخصصی و تضمینی توسط شرکت قالیشویی پاک مهر  بدون استفاده از مواد شیمیایی و زیان آور برای محیط زیست و فرش ها صورت می پذیرد.

* در شرکت قالی شویی پاکمهر توسط استادکار ماهر رفوی فرشهای دستباف و ماشینی از قبیل ریشه زنی، شیرازه دوزی ، رفع جای سوختگی ، بید زدگی و پرداخت و چله کشی انجام میشود.

خدمات قالیشویی پاکمهر در منطقه بیست و شهرری با بالاترین کیفیت در تمام روزهای هفته بدون تعطیلی در کوتاه ترین زمان ممکن که برای فرشهای ماشینی 48 ساعت و برای فرشهای دستباف72 ساعت میباشد امکان پذیر میباشد .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.