آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 13 ژوئن 2021

قالیشویی در اکباتان |44444679

تماس

ساکنان محله باصفای شهرک اکباتان آیا قالیشویی پاکمهر را میشناسید ؟

قالیشویی پاک مهر یکی از 10 برند برتر صنعت قالیشویی در تهران می باشد که مدت 20 سال است به طور مداوم در پپایتخت فعالیت می کند. دفتر مرکزی این شرکت قالیشویی مجاز و معتبر در شهران منطقه پنج می باشد و یکی دیگر از دفاتر اصلی این شرکت در محدوده میدان آزادی است که به تمامی محلات و مناطق 22 گانه شهر تهران خدمات ارزنده قالیشویی را ارائه می نماید و یکی از این مناطقی که قالیشویی پاک مهر خدمات شستشو و رفوء فرشهای ماشینی و دستبافت و همچنین خشکشویی مبلمان و موکت و تشک خوشخواب را عرضه می دارد شهرک زیبا و منحصر به فرد اکباتان در منطقه 5 و ایران می باشد.

قالیشویی پاک مهر در بلوار فردوس:

محله فردوس یکی از محلات خوش آب و هوا در منطقه5 و غرب تهران است که در گذشته مملو از باغات و فضاهای سرسبز بسیاری بوده که در گذر زمان و ساخت بناها و آپارتمان های متعدد از این سبزی کاسته شده است، درست است که امروزه خبری از باغات و گلزارها در این محل نیست اما هنوز هم چشم اندازهای سرسبز در این محدوده به شکلی نوین به چشم می خورد. 

این محله از میدان صادقیه (آریاشهر) تا غرب اتوبان شهید باکری را شامل می شود که از محدوده میدان اریاشهر بزرگراه شهید ستاری را فردوس شرق و از غرب اتوبان ستاری تا غرب اتوبان باکری را فردوس غرب می نامیم. به طور کلی محله فردوس از شرق به بزرگراه جناح ، از شمال به بزرگراه حکیم، از غرب به بزرگراه شهید باکری و از جنوب به بزرگراه شیخ فضل الله نوری محدود میشود. از محله های نزدیک و مرتبط به محله فردوس می توان محله صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی ، شهرک پرواز و شهرک اکباتان را نام برد.

 

 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر محدوده شهرک اکباتان: شهرک اکباتان در منطقه 5 شهرداری تهران است و قالیشویی پاکمهر هم یکی از دفاتر اصلی آن در همین منطقه و محله شهران می باشد، علاوه بر اینکه جمعی از هنر مندان و چهره های محبوب کشور که در این شهرک ساکن هستند و خدمات قالیشویی خود را به […] ...

20 می 2021
ادامه مطلب