آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 13 ژانویه 2018

قالیشویی در شهرک اکباتان |44444679

تماس

ساکنان محله باصفای شهرک اکباتان آیا قالیشویی پاکمهر را میشناسید ؟

شهروندان محترمی که به دنبال یک قالیشویی معتبر و مجاز و باکیفیت هستند ,  قطعا نام قالیشویی پاکمهر را شنیده اند و از ارائه خدمات بینظیر و سریع آن با نازلترین قیمت نسبت به دیگر قالیشویان معتبر برخوردار شده اند.

قالیشویی پاکمهر یکی از بارزترین شرکتهای شستشوی فرش در تهران است که در کلیه مناطق تهران شعب فعال دارد. یکی ازاین شعب فعال شعبه قالیشویی پاکمهر در نزدیکی شهرک اکباتان است , که بصورت 24 ساعته آماده پذیرش سفارش میباشد و فرشهای کثیف و آماده شستشوی شما تنها 48 ساعت تا پاکیزگی و درخشندگی خیره کننده فاصله دارند.

خدمات قالیشویی پاکهر شامل شستشوی تخصصی انواع فرش , دستی و ماشینی , تابلو فرش, انواع کفپوش (موکت , گلیم , جاجیم , روفرشی , …) ترمیم و تعمیر و رفو فرشهای آسیب دیده, چرم دوزی , تعویض شیرازه و ریشه و… میباشد.

این شرکت دارای مجوز از اتحادیه قالیشویی میباشد و در 118 تهران نیز به ثبت رسیده است همچنین تنها قالیشویی در ایران که پذیرش سفارش بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی online دارد , پاکمهر است.

قالیشویی پاکمهر عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران

ازاین رو میتوانید با فراغت خیال و خاطری آسوده خدمات فرش خود را به او بسپارید.

خدمات قالیشویی پاکمهر در شهرک اکباتان و حومه بصورت 7/24 روز هفته بدون تعطیلات از طریق تلفن:02144444679 و سرویس سفارش آنلاین قالیشویی در دسترس میباشد.

شهروندان محترم ساکن در شهرک اکباتان و حومه قالیشویی پاکمهر آماده است تا شما را در امر پاکیزگی و خانه تکانی یاری کند.

پاکمهر دوستدار دیرینه پاکیزگی در خدمت شماست . 

مطالب مرتبط

قالیشویی پاک مهر نزدیک اکباتان ، شاخص ترین شرکت قالیشویی میباشد که با در نظر گرفتن اصول استاندارد و اسلامی در شستشو ، بهترین قالیشویی از نظر مردم این منطقه می باشد. اکباتان یکی از مناطق بزرگ در غرب تهران است و شرکت قالیشویی پاک مهر تصمیم بر آن گرفت تا خدمات  خود را در این […] ...

1 دسامبر 2016
ادامه مطلب