قالیشویی شهرستان نیشابور |42626850

دسته بندی: قالیشویی نیشابور ,

قالیشویی پاک مهردر شهرستان نیشابور، شاخص ترین و مطمعن ترین  قالیشویی  نیشابور میباشد. این قالیشویی با استفاه از متد های علمی و کارشناسان باتجربه و متخصص ، همه روزه میکوشد تا بهترین ها را برای همشهریان عزیز خود در نیشابور، انجام داده و رضایت آنها را کسب کند.پاک مهر بابیش ازنیم  قرن سابقه کاری درخشان کاری و حضور دائمی و همیشگی خود در بین مردم نیشابور ، مایه دلگرمی همشریان گرامی خود در زمینه قالیشویی میباشد.این قلیشویی با داشتن شعبه در محله ها ی مختلف نیشابور، همه روزه به صورت 24 ساعت شبانه روزی و هفت روز هفته ، حتی در ایام تعطیل آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد. شما عزیزان اگر به دنبال یک قالیشویی خوب  مطمعن در نیشابور هستید ، پیشنهاد من به شما قالیشویی پاک مهر میباشد . زیرا این قالیشویی با داشتن پروانه کسب و مجوز رسمی ، خدمات شستشوی هرگونه قالی و فر ش را به شما عزیزان ارائه میدهد و متخصص ترین کارشناسان و استاد کاران را جهت شستشوی فرش های شما در کارخانه ، استخدام کرده .این قالیشویی با داشتن کارخانه محهز و بروز با بهترین دستگاه ها ، فرشهای گران قیمت شما عزیزان راشستشو داده و همه روزه میکوشد تا نیاز شما عزیزان را نسبت قالیشویی رفع کند.همشهریان گرامی اگر میخواهید فرش های شما همیشه تازگی ولطافت خود را حفظ کند و همچون نگین منزل شما را درخشان نماید ، درشستشوی آنها دقت نمایید ، زیرا فر شهای شما خراب و پوسیده نمیشود مگر اینکه در شستشو به آنها صدمه بزنید. شما باشستن قالی های خود درمنزل ، به دلیل نداشتن اطلاعات وتجربه بخصوص قالیشویی و استفاده از شوینده های شیمیایی، به زود پوسیده شدن فرش کمک کرده وهمه چیز دست به دست هم میدهند که  فرشهای شما را پوسیده و از عمر محصول بکاهند . پس همین حالا با شرکت قالیشویی پاک مهر تماس گرفته و قالی های خود را به ما بسپارید .این قالیشویی با دربرداشتن کادری مجرب و متخصص و استفاده از مواد و شوینده های استاندارد و رعایت اصول مذهبی و اسلامی ، به بهترین شکل ممکن فرش های شما را شستشو داده و با رعایت بهداشت و آبکشی کامل و ضد عفونی ، فر شها ی شما را جهت جلوگیری از چروک و پوسیدگی اتو زده و رول شده در بسته بندی کاور، تحویل شما عزیزان میدهد.

همشهریان گرامی توجه داشته باشید ، فر شهای نفیس و گران بهای شما نیاز به یک شستشو ی حرفه ای دارد و شما نباید به هر قالیشویی اعتماد کنید ، چون ممکن است یکبار برای همیشه به فرش های شما آسیب بزنند این فر شها در تراکم بندی و بافت و رنگ های بخصوصی که دارد ، با دیگر فرش ها متفاوت است و نیاز به یک شستشوی حرفه ای با روشهای بخصوص دارد .کوچکترین استباه در شستشو موجب در هم ریختن  رنگ فرش شما شده وامکان دارد که فرش شما تغییررنگ  داده و دیگر قابل استفاده نباشد. آیا شما با وجود این مشکل بزرگ  نمیخواهید که فرشتان درکارخانه شسته شود که مجهز و متخصصین آن را بشویند ؟ لازم به ذکر است که شستشوی قالی های دستبافت شما در کارخانه قالیشویی پاک مهر بدین شکل میباشد : 

1. ابتدا متخصصین و کارشناسان رنگ فرش ، رنگ فرش ما را تست کرده و دقت میکنند که این فر ش باید چگونه و با چه موادی و چه روشی شستشوداده شود که ، رنگ پس ندهد 

2. فرش های شما را پس از تشخیص رنگ و هویت برای شستشو با هر روشی که کارشناس معلوم کرده با مواد مخصوص به آن فر ش، میشویند.

3. اگر فر شهای شما نیاز به ریشه زنی وشیرازه و ترمیم داشته باشد ، این خدمات را به بهترین  شکل ممکن بروری فرش های شما انجام میدهند.

4. پس از شستشو با رعایت نکات  اسلامی ، فر شهای شما را با رعایت کامل بهداشت ، آبکشی  کرده و پس از خشک شدن فرش ها را رول کرده و در بسته بندی کاور درب منزل ، به شما عزیزان تحویل میدهند.

اهالی محترم نیشابور، ما نیاز شما را نسبت به قالیشویی در خیابان امام خمینی نیشابور، رفع و شما با اطمینان خاطر نسبت به دریافت خدمات از قالیشویی پاک مهر،اقدام نمایید.

 

مطالب مرتبط