آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 18 فروردین 1398

قالیشویی در شمال شرق تهران |22552909

تماس
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
فرش شمارا لول می بریم , لول میاریم !
تحویل فوری در محل و منزل شما
تحویل فوری در محل و منزل شما
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو فرش با جدید ترین دستگاه های روز دنیا
شست و شو با موازین شرعی
شست و شو با موازین شرعی

قالیشویی پاکمهر در شمال شرقی تهران:

قالیشویی پاکمهر که برترین و مجهزترین قالیشویی تهران است و قابلیت سرویس دهی به سراسر تهران را نیز دارد در قسمت شمال شرق تهران نیز امکان ارائه خدمات ویژه و ارزنده خود را دارد و همانگونه که توانسته تمامی مناطق 22 گانه تهران بزرگ را تحت پوشش بهترین و باکیفیت ترین شستشو و دیگر خدمات قالی و موکت و…. را با نرخ مصوب اتحادیه داشته باشد آمادگی پذیرش تقاضا و خدمات قالی شویی و خشکشویی در مناطق 1 ،3، 4، 6 ، 7 و 8 که در قسمت شمال شرق تهران قرار گرفته را نیز بصورت تخصصی و vip دارد.

شمال شرقی تهران کجاست؟

اگر بزرگ راه چمران را به صورت یک خط فرضی در نظر داشته باشیم که تهران را به دو قسمت تقسیم کرده باشد تمامی مناطقی که در سمت راست این اتوبان قرار گرفته باشند جزو مناطق شرقی و مناطقی که در سمت چپ آن باشند مناطق غربی تهران محسوب میشوند، هرچند که برخی از ساکنین در این خطه این خط فرضی را خیابان ولیعصر میدانند مثلا کسانی که در ناحیه میدان تجریش زندگی میکنند اعتقاد بر این دارند که نقطه  اصلی شاخص تفکیک کننده شمال شرقی و شمال غربی میدان تجریش یا همان پل تجریش است اما در واقع هیچ تفاوتی نمیکند که این نقطه تلاقی شرق و غرب در شمال تهران خیابان طویل ولیعصر باشد یا خیابان پارک وی که ختم کننده اتوبان چمران است.

قالیشویی پاکمهر به تمامی محله ها مانند دربند ، جماران، تجریش، زعفرانیه ، الهیه، قیطریه، چیذر، فرمانیه، کامرانیه، نیاوران، آجودانیه، اقدسیه، مینی سیتی و ازگل، دارآباد، احتشامیه و سوهانک که همگی در منطقه یک واقع شده اند دسترسی برای ارائه بهترین خدمات از قبیل شستشو ، رفوء و خشکشویی فرش ، موکت و مبلمان را در کوتاه ترین زمان ممکن و بصورت vip  دارد.

قالیشویی پاکمهر در منطقه 3 میتواند به کلیه محله های اختیاریه دروس، قلهک ، زرگنده ، کاووسیه، ونک و داوودیه همچنین خیابان های اصلی مانند دستگردی، ملاصدرا، میرداماد ، حقانی و پاسداران که منطقه1 و3 را مرتبط میسازد وقوف کامل داشته و شستشوی واقعی فرش های دستباف و ماشینی را با استفاده از بهترین مواد شوینده و درجه یک ارائه نماید.

قالیشویی پاکمهر در منطقه 4 : پاکمهر در محله های گلستان ، شیان و لویزان ، شمیران نو، شهرک امید و قنات کوثر ،خاک سفید و حکیمیه ، نیز اقدام به خدمات رسانی خدمات قالیشویی میکند و به همه خیابان های اصلی در این منطقه من جمله خیابان استادحسن بنا، فرجام، دلاوران ، اتوبان باقری و صیاد شیرازی ، خیابان عباسپور، استخر و حجربن عدی اشراف دقیق داشته و میتواند در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر مشتریان در این منطقه برساند. با توجه به اینکه کارخانه قالیشویی پاکمهر در حاشیه غربی تهران می باشد اما قالیشویی پاکمهر بخاطر شعبات متعددی که در سرتاسر تهران و همچنین پرسنل کارآزموده و متعهدی که دارد در کوتاه ترین زمان خود را برای دریافت قالی و موکت و خشکشویی مبلمان به مشتریان واقع در شمال و شرق تهران میرساند با اینکه امروزه تعداد بیشماری قالیشویی در تهران مشغول به فعالیت خدمات قالیشویی میباشند اما فقط در حدود 500 قالیشویی معتبر و دارنده مجوز رسمی از اتحادیه هستند که خدمات قالیشویی را انجام میدهند و قالیشویی پاکمهر یکی از بهترین قالیشویی های مجاز در تهران میباشد که بیش از دو دهه است که در تهران در عرصه خدمات قالیشویی فعالیت میکند.

قالیشویی پاکمهر در منطقه8 تهران هم حضور دارد تا بهترین های خدمات فرش و قالی را به تمامی محله های فلکه اول تهران پارس، نارمک و مجیدیه ارایه نماید و با پوشش دهی خدمات خود اشراف و وقوف کامل به خیابان های : بزرگراه رسالت خیابان آیت ، سبلان و خیابان دماوند که تفکیک کننده منطقه 8 از منطقه 13 در جنوب شرقی تهران است را داراست. 

قالیشویی پاکمهر در مناطق 7 و 6 :

در منطقه 7 هم قالیشویی پاکمهر دارای شعبه فعال میباشد و میتواند به محله های عباس آباد و میدان هفت تیر و به تمامی ساکنین واقع در خیابان های نامجو، شریعتی، سهروردی، بهشتی و بزرگراه مدرس خدمات تک و بی نظیر قالیشویی خود را طبق تعرفه و موازین اتحادیه قالیشویی ارائه نماید. همچنین به تمامی همشهریان ساکن در منطقه 6 از جمله منطقه بیهقی و خیابان آرژانتین ، یوسف آباد و بهجت آباد و کلیه خیابان های جردن یا آفریقا، شیخ بهایی ،مطهری، مفتح، طالقانی، کریم خان ، میدان ولیعصر، کارگر شمالی و بلوار کشاورز که همگی در منطقه 6 واقع هستند خدمات قالیشویی و خشکشویی در محل و همچنین با بهره گیری از استادکاران ماهر در کارخانه قالیشویی پاکمهر خدمات رفو برای فرشهای دستباف و ماشینی از قبیل ریشه زنی ، شیرازه دوزی ، چرم دوزی، دارکشی، پرداخت  و رفع جای سوختگی ناشی از سیگار و ذغال و… را با دقت و تخصص به انجام رساند .

قالیشویی پاکمهر بدون استفاده از مواد شیمیایی و استفاده از بهترین مواد شوینده با دستگاه های پیشرفته و مدرن بهترین انتخاب برای شستشو و خدمات قالیشویی است و تمامی هزینه های خدمات شستشو را مطابق با تعرفه اتحادیه قالیشویی تهران انجام میدهد و تمامی خدمات این شرکت دارای گارانتی و تضمین میباشد . 

مطالب مرتبط

منطقه نیاوران تهران کجاست؟ قبل از اینکه به معرفی یک قالیشویی خوب و معتبر که توان سرویس دهی به این منطقه را داشته باشد بپردازیم نخست یک آشنایی مختصر از این محله را ارائه می نماییم: شاید جالب باشد که بدانید علت نام گذاری این منطقه چیست؛ در گذشته بخاطر وجود برکه ها و نی […] ...

27 تیر 1399
ادامه مطلب

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

22 مهر 1397
ادامه مطلب

پاکمهر در نیاوران: یکی از قالیشویی های بنام و معتبر در حوالی نیاوران ، قالشویی پاک مهر میباشد که  با دارا بودن بهترین و برترین کارشناسان در ، تشخیص جنس و هویت  فرش  شما ، سریع و دقیق هستند و همین تشخیص باعث سلامت فرش های شما میشود . پاکمهر با در دست داشتن جواز […] ...

22 بهمن 1395
ادامه مطلب

قالیشویی قیطریه : بدنبال برترین قالیشویی نزدیک کامرانیه و قیطریه میگردید؟ متن زیر را مطالعه کنید،مطمئن هستم که قالیشویی پاکمهر را انتخاب میکنید، زیرا قالیشویی پاک مهر، در تمام مناطق تهران تک و بهترین است. محدوده قیطریه در شمال شرق تهران با تقاضای بالای قالیشویی جهت سرویس های اعلاشویی و VIP از مناطق مهم عرضه خدمات […] ...

8 بهمن 1395
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.