آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 دی 1401

قالیشویی در خیابان شکوفه (پیروزی) |77752452|☎📞

 پاک مهر محدوده خیابان شکوفه:

خیابان شکوفه نام خیابانی در منطقه 14 شهرداری تهران است که از محله پیروزی آغازگشته و جهتی یک طرفه بسمت غرب دارد و به میدان شکوفه منتهی می شود، از جمله معابر مهمی که با خیابان شکوفه متصل شده اند؛ منطقه پیروزی، کنار گذر پیروزی، تونل امیرکبیر، ابن سینا، درودیان، دژاکام، حاجیان فرد، نورصالحی، اسپندی، عزیزی، کیا، عمریه و کاظمی و بهجتی گونه هستند.

قالیشویی پاک مهر با بیست سال تجربه مفید در امر ارائه خدمات قالیشویی در سراسر تهران بزرگ در خیابان شکوفه سرویس دهی منظم و فعال به صورت دائمی و متمرکز دارد، لذا اگر در محدوده پیروزی و 400دستگاه می باشید و خواهان دریافت بهترین خدمات قالیشویی با قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن می باشید می توانید از خدمات ارزنده و مطمئن شرکت بزرگ قالیشویی پاک مهر در خیابان شکوفه بهره مند گردید.

کلیه خدمات قابل ارائه این شرکت دارای بالاترین کیفیت با مجوز رسمی اتحادیه قالیشویان تهران میباشد و این امر می تواند طیب خاطر شما همشهریان گرامی در منطقه چهارده را فراهم آورد.

قالیشویی در میدان امام حسین: 

قالیشویی پاکمهر توانایی سرویس دهی با یک نرخ واحد به تمامی مناطق تهران بخصوص منطقه 13 من الجمله میدان امام حسین، خیابان دماوند، میدان شهدا، تهران نو، پیروزی،دوشان تپه و نیروی هوایی را دارد و قادراست کلیه نیازهای خدماتی قالی اعم از شستشو، رفو برای فرش های ماشینی و دستباف شستشوی موکت ، پتو و.. همچنین خشک شویی مبلمان ، تشک خوشخواب  و… را برطرف نماید.قالیشویی پاکمهر متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشینی شما شهروندان تهرانی درهمه ی ایام هفته می باشدوفرش های منزل شما را هم چون نگین درخشان می نمایند.

خدمات قالیشویی در کارخانه تمام اتوماتیک پاکمهر:

1-شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستی با بالاترین کیفیت بدون استفاده از موادمضر و شیمیایی مخصوص      شست و شوی فرش.

2- همچنین انواع موکت پالاز ، ساده و روفرشی، تشک طبی و خوشخواب نیز در کارخانه قالیشویی پاک مهر شستشو داده می شود.

3- از دیگر خدمات تخصصی و کارآمد کارخانه قالیشویی پاکمهر ، رفوء فرشهای ماشینی و دستباف می باشد؛ خدماتی نظیر( ریشه بافی، شیرازه دوزی، لکه برداری ، قلم زنی، پرداخت، متقال دوزی، بافت و پرداخت فرشهای دچار پوسیدگی و سوختگی و…)

قالیشویی پاک مهر

شما شهروندان ساکن در خیابان شکوفه همه روزه بدون تعطیلی بصورت 7/24 میتوانید کلیه سفارشات قالیشویی و مبل شویی خود را از طریق تلفنی و ثبت سفارش در صفحه سفارش آنلاین اعلام نمایید تا در اسرع وقت پرسنل باتجربه قالیشویی پاک مهر به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

 

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.