قالیشویی محدوده اشرفی اصفهانی |44444679

قالیشویی در بزرگراه اشرفی:

اتوبان اشرفی اصفهانی بزرگراهی شمالی و جنوبی در غرب تهران است که از میدان فلکه دوم صادقیه شروع و تا چهاردیواری (سیمون بولیوار ) امتداد می یابد. این بزرگراه مرز بین منطقه 2 و منطقه 5 قرارگرفته بطوریکه ضلع جنوب به شمال این اتوبان در منطقه 2 و ضلع شمال به جنوب آن در منطقه 5 واقع گردیده است. اتوبان اشرفی اصفهانی دارای 2 تقاطع و از یک میدان که میدان پونک میباشد میگذرد. یکی از این تقاطع ها تقاطع بلوار مرزداران است و دیگری تقاطع سازمان آب میباشد که هردوی این تقاطع ها در سمت جنوب به شمال بزرگراه اشرفی قرار دارند.

قالیشویی پاکمهر در مرزداران: 

از دیگر مناطقی که تحت ساپورت خدماتی شرکت قالیشویی پاکمهر است محله مرزداران است. قالیشویی پاکمهر به تمامی نقاط منطقه 2 و منطقه 5 برای عرضه خدمات قالیشویی اشراف کامل دارد. قالیشویی پاکمهر متخصص در شستشوی انواع فرش های دستباف و بلژیکی ، فانتزی ، ابریشم مصنوعی ، انواع موکت ، ساده، طرحدار، پالاز و … میباشد. از آنجایی که تاریخچه تشکیل و پیدایش قالیشویی پاکمهر در غرب تهران و محله سردار جنگل بوده بیشترین مشتریان وفادار و همیشه راضی قالیشویی پاکمهر را ساکنین محله های مرزداران ، صادقیه، باغ فیض، پونک ، جنت آباد ، شاهین شمالی و جنوبی ، بلوار کمالی ، طالقانی و ….. تشکیل میدهند.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران خدمات ارائه میکند.

قالیشویی پاکمهر دارای کارخانه ای مجهز و پیشرفته با پرسنلی حرفه ای و کار آزموده است که میتوانند تمامی نیاز های مورد نظر شما را برای خدمات فرش و موکت هایتان برآورده سازد اگر ساکن در حاشیه بزرگراه اشرفی اصفهانی در هر قسمت آن هستید کافیست با شماره های مندرج در ذیل صفحه تماس گرفته تا در اولین و کوتاه ترین زمان ممکن تیم حرفه ای قالیشویی مجاز و مطمئن قالیشویی پاکمهر را در جلوی درب منزلتان روئیت نمایید.

قالیشویی پاکمهر منصف ترین و معتبر ترین قالیشویی فعال در تهران است که خدمات شستشو ، رفو و خشکشویی را با بهترین و استاندارد ترین کیفیت ممکن در تمام مناطق تهران با نرخ مصوبه اتحادیه ارائه میکند .

قالیشویی پاکمهر متعهد، خوش قول و مشتری مدار است و بیش از دو دهه است که در تهران با اعتبار و اقتدار پا برجا پیشرو در ارایه خدمات بی نظیر و ویژه برای تمامی شهروندان تهرانی است.

نحوه پاسخگویی و ثبت سفارش خدمات در قالیشویی پاکمهر با شماره های 02144444679 و 02144022848 و سفارش آنلاین قالیشویی برای ساکنان محدوده اشرفی بصورت 7/24 ساعت شبانه روز و در تمامی روزهای سال انجام میگیرد.   

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.