آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 بهمن 1400

قالیشویی در دارآباد پاکمهر |22553767| ☎ 📞

قالیشویی پاک مهر در دارآباد:

یکی از مناطق شمال پایتخت محله دار آباد است که از سمت شمال با رشته کوه توچال از شرق به منطقه باقلی آباد، از غرب با زمین های رحمان آباد و از جنوب با اقدسیه اشراف دارد.

قابل توجه ساکنین محترم در منطقه یک:

قالیشویی پاک مهر در دارآباد ، شاخص ترین شرکت قالیشویی در بین تمام قالیشویی های محدوده دارآباد ، کاشانک ، نیاوران و اوشان در تهران محسوب میشود و ممتاز ترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما عزیزان عرضه میکند.

 

     

قالیشویی پاکمهر در دارآباد بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی:

شستشوی انواع فرشهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ، کفپوش اتاق و … به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز.

قالیشویی در کاشانک:

کاشانک یکی از قدیمی‌ترین محله‌های تهران است.

این محله از جمله محله‌های شمالی تهران (شمیرانات) است و در مجاورت محله‌های نیاوران، دارآباد و حصاربوعلی قرار دارد.

کاشانک از نظر موقعيت جغرافيايی از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به ميدان فرمانیه و خیابان اقدسیه از غرب به کاخ و پارک نياوران و محله حصار بوعلی و از شرق به منطقه دارآباد و نیز بلوار آجودانیه ختم می‌شود.

شرکت پاک مهر در سراسر تهران بزرگ دارای سرویس دهی مجهز می باشد ، شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند .

اگر در منطقه  دارآباد به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید.

 تمامی خدمات شستشو در قالیشویی پاکمهر به صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

شماره تماس قالیشویی:22553767

مطالب مرتبط

قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 : آیا به دنبال قالیشویی مجاز و مطمئن در منطقه 1 هستید؟ در کدام یک از محله های منطقه 1 ساکن میباشید ؟ یکی از شعبات اصلی قالیشویی پاکمهر در منطقه 1 تهران است و می تواند به همه محله های واقع در این منطقه خدمات رسانی نماید . قالیشویی […] ...

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.