قالیشویی حصارک | 44444679

دسته بندی: قالیشویی حصارک ,

قالیشویی پاکمهر در منطقه حصارک:

محله حصارک در شمال غربی تهران واقع شده و یکی از محله‌های قدیمی تهران می‌باشد؛ این محله در شمال منطقه ۵ شهرداری و شمال غرب تهران قرار دارد. این محله از شمال به دامنه‌های البرز و آبریز کوه‌های امامزاده داوود و کیگا و سولقان می‌رسد. در شرق با محلهٔ مرادآباد همسایه است ولی دارای مرز مشخصی نمی‌باشد. در غرب، رودخانه‌های وسک و حصارک، این محله را از شهران شمالی جدا می‌کنند و در جنوب بلوار سیمون بولیوار در حد فاصل حصارک و جنت آباد شمالی قرار گرفته‌است.

قالیشویی پاکمهر با بیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی در منطقه حصارک و محله های اطراف منطقه در زمینه؛ شستشوی انواع فرشهای ماشینی و دستباف و انواع مبلمان و خوشخواب و فرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع صندلی خودرو، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، ترمه ، تابلو ترمه ، کفپوش اتاق و… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روز در خدمت مشتریان میباشد.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای شعبه می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما شما صدمه ای وارد نشود.

اگر در منطقه حصارک  به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید.

قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشوبه صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

شماره تماس قالیشویی: 02144444679

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.