قالیشویی تهرانسر |44530236

دسته بندی: قالیشویی تهرانسر ,

متشکر از اینکه شستشوی قالی های خود را به قالیشویی تهرانسر (پاک مهر)  میسپارید

قالیشویی  درمنطقه  تهرانسر، قالیشویی پاک مهر، با بیش از چندین شعبه در سراسر پایتخت ، که در هرکجای پایتخت ساکن بودید ،  می توانید ، شعبه نزدیک به محل سکونت خود را انتخاب نموده و تماس حاصل نمایید، تا  پرسنل ما جهت ارائه خدمات خود به محل سکونت شما،اعزام شوند.قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل در خدمت شما می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی و با کیفیت درجه یک و قیمت استثنا یی در اختیار شما هموطنان عزیز می گذارد.شستشوی انواع فرش های ابریشم و گل ابریشم شما را بامواد تثبیت رنگ درجه یک  انجام می دهیم.برای جلوگیری از صد مه  به قالی های شما آنها را به صورت لول شده تحویل می گیریم و بعد از شستشو و چک شدن آنها را بسته بندی کرده و در کاور،  درب منزل ، تحویل شما می دهیم.قالیشویی نفیس پاکمهر،  بزرگترین قالیشویی در تهران می باشد که در کار شستشو تمام تلاش خودرا انجام میدهد که شما همشهریان گرامی از خدمات این قالیشویی رضایتمند باشید.قالیشویی پاک مهر بابیش از 15 سال سابقه کاری درخشان نزد تمام اهالی مناطق تهران، داردی اعتبار میباشد و دلیل موفقیت در کار خود را فقط در سه چیز میداند که عبارتند از:


    1. تحویل گرفتن و تحویل  دادن سریع و فوری فرش درب منازل مشتریان خویش
    1. مشتری مداری: قالیشویی پاک مهر،  کیفیت  در شستشو را اولویت کارخود قرار میدهد و پس از تحویل فرش به مشتریان عزیز.آنقدر مشتری از کیفیت شستشوی قالیشویی پاک مهر راضی هستند، که قالیشویی پاک مهر را به تمام دوستان وآشنایان خود معرفی میکنند.
    1. استفاده از مواد مرغوب در شستشو و مجهز به 1- دستگاه های مخصوص برای شستشوی مناسب باجنس  هر فرش2 -مجهز به دستگاه آبگیر پس از اتمام شستشو 3 -مجهز به گرمخانه گازی به منظور خشک کردن فرش.
  1. پاسخگویی در شرکت قالیشویی پاکمهر در تهرانسر با شماره تلفن 02144530236 و سفارش آنلاین قالیشویی بصورت 7/24 روز هفته بدون تعطیل میباشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 4 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.