قالیشویی نزدیک انقلاب | 66597347

دسته بندی: قالیشویی انقلاب ,

اهالی محترم خیابان انقلاب اسلامی وحومه آیا تاکنون فرشهای خود را به قالیشویی های مختلف سپرده و راضی نبوده اید ؟

قالیشویی پاکمهر در محدوده خیابان انقلاب _ میدان انقلاب و خیابان کارگر و کوی دانشگاه شعبه فعال داشته و آماده ارائه بهترین نوع شستشو و خشکشویی و خدمات رفوء برای فرشهای دستباف و ماشینی و موکت و پتو در این منطقه میباشد

قالیشویی پاکمهر با داشتن مجوز های استاندارد وخدمات تخصصی در امر فرش در اینجا حضور دارد تا این مشکل را بصورت ریشه ای وحرفه ای حل نماید . 

قالیشویی پاکمهر در سرتاسر تهران حضور فعال دارد تا با انجام تخصصی ترین وباکیفیت ترین خدمات خود تمیزی وپاکی خیره کننده ای را به فرشها ، تابلو فرشها ، وانواع موکتهایی که درمعرض کثیفی وآلودگی محیطی قرار گرفته اند برای شما عزیزان هدیه کند .

خدمات این قالیشویی فقط مختص منازل نمیباشد بلکه کلیه ادارات و مساجد و تکایای مقیم در این منطقه هم در صورت نیاز میتوانند از این خدمات استفاده کنند با توجه به وجود ادارات و مناطق تجاری بزرگ و مهم و همچنین حساسیت در تمیزی و پاکیزگی محیط و اینکه فرش نسبت به دیگر اشیاء در محیط منزل و دیگر جاها بیشتر در معرض آلودگی و کثیفی میباشد قالیشویی پاکمهر میتواند کمک شایانی در این زمینه برای شما عزیزان ایفا نماید.

قالیشویی پاکمهر بخاطر اینکه آشنایی کافی به این منطقه و پیرامون آن دارد میتواند در اسرع وقت خود را به فرشهای آماده شستشوی شما برساند پس میتوانید با اولین تماس خود با شرکت و ثبت نوع سفارش و آدرس از سرویس دهی کارشناسان مجرب فرش برخوردار باشید . پاسخگویی قالیشویی پاکمهر بصورت 24/7 میباشد و همچنین قبول سفارشات بصورت online که ویژه فقط پاکمهر میباشد است  .

پاکمهر نشانه اطمینان واعتماد در خدمت شهروندان تهرانی است .

نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.