آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 25 ژانویه 2017

قالیشویی نزدیک اقدسیه | 22552909

تماس

آیا به دنبال یک قالیشویی خوب و درجه یک در محدوده اقدسیه میگردید ؟

قالیشوی پاکمهر با ارائه بروز ترین خدمات با بالاترین کیفیت ومناسبترین قیمت قالیشویی در اقدسیه و قلهک در منطقه 3 خدمتگزار شماست . این خدمات شامل سرویس 24 ساعته بهمراه پشتیبانی آن لاین وتلفنی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته حتی جمعه ها وروزهای تعطیل ، بهترین خدمات شستشو از قبیل سرویس vip ، اعلاء شویی ، شامپو شویی ، سفید شویی ، لکه گیری ، رنگبرداری ، ابریشم شویی ، خشکشویی ، خدمات ترمیم ومرمت فرش قدیمی ، ریشه زنی ، تعمیر و تعویض شیرازه وچرمدوزی ، برطرف کردن کیس وچین خوردگی و… میباشد .این قالیشویی در تمامی مناطق شمال شرق تهران از جمله پاسداران و چیذر و همچنین تمامی محله های نزدیک به اتوبان صدر و پل  صدر وامام علی به ارائه خدمات با بالاترین سرعت ممکن می پردازد .

قالیشویی پاکمهر: سریعترین قالیشویی در اقدسیه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فرشهای خود را به قالیشویی های مختلف سپرده باشید ، اما مشکلاتی را در هنگام تحویل دادن یا پذیرفتن فرش تجربه کرده باشید . مثلا درهنگام بازدید اولیه نرخ مشخص شده توسط کارشناس با نرخ اولیه ( نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی ) مغایرت داشته باشد ویا در زمان بندی تحویل فرش تاخیر صورت گیرد . یا مثلا در هنگام تحویل گرفتن فرش ، فرش شما آسیب دیده باشد و یا به خوبی تمیز نشده باشد ویا حتی شستشوی مورد نظر شما به هر دلیلی صورت نگرفته باشد . قالیشویی پاکمهر با مجوز رسمی از اتحادیه وقیمتی هماهنگ با نرخ اتحادیه ، این اطمینان خاطر را به شما میدهد که در صورتی که از خدمات پاکمهر بهره مند شوید از مناسبترین کیفیت وسرعت وقیمت برخوردار شوید و در آینده نیز از مشتریان ما خواهید بود .

قالیشویی آنلاین پاکمهر

ما در این مجموعه تمام سعی خود را بر این مهم گذاشته ایم که در حین پیشرفت این کسب وکار بتوانیم ضریب رضایت شما مشتریان عزیز را به حد اکثر رسانده وجلب رضایت شما را در دستور کار قرار داده ایم .  بزرگترین دستاورد یک قالیشویی همیشه اعتماد مشتریان ومعرفی  به سایر دوستان وآشنایان آنها ست ، از این رو ما به کلیه ی تعهدات کاری و اخلاقی خود در قبال شما که همه ی سرمایه ما هستید ، پایبندیم .

ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.