قالیشویی اطراف تهرانسر |44530236

دسته بندی: قالیشویی تهرانسر ,

کاربر گرامی با سلام!

، ممنون که برای شستشوی قالی خود، قالیشویی پاک مهر را انتخاب کردید.قالیشویی پاک مهر بهترین قالیشویی اطراف تهرانسر میباشد که با استفاده از مواد شوینده با کیفیت و ضد پوسیدگی فرش  و دستگاه ها و تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا ، توانسته نظر اهالی تهرانسر را به خود جلب و همه روزه تعداد بیشماری تماس از کلیه  مناطق تهران را داشته باشد که دلیل آن تنها رضایت مشتری عزیز از کیفیت کار ما میباشد.

شما عزیزان برای شستشوی فرش های خود اعم از: دستبافت،ماشینی، گلیم ،گبه و جاجیم دچار مشکل میشوید و حتی گاهی پیش می آید که فرش شما در اثر شستشوی نادرست و استفاده از موادی که مناسب با نوع آن فرش نیستند،تغییر رنگ داده و فرش را از بین میبرد، شما عزیزان باید بدانید که فرشهای دستبافت،بافت و رنگ و نخ آن با فرشهای ماشینی بسیار فرق میکند و بافت فرشهای دستبافت، کار دست انسان و به صورت گره ای میباشد ،لذا شما باید برای شستشوی فرش های دستبافت خود،حتما با یک قالیشویی معتبر و مجهز به دستگاه های روز و مواد و دستگاه های مخصوص آن فرش،تماس بگیرید، تا مطئن از شستشوی فرش و همچنین مطمئن از پاکیزگی فرش نیز، باشید. این نکته ناگفته نماند که فرشهای ماشینی شماهم نیاز به یک قالیشویی خوب دارد چرا که ، هزینه های زیادی برای خریداری آنها پرداخت کرده اید و زینت بخش منازل شما هستند،بارها شاهد این بوده اید که بعد از شستشوی فرش به وسیله خودتان، ریشه فرش شما دچار زردی شده و گاه فرش شما خشک میشود،برای جلوگیری ازاین پیامدهای ناگوار که عمر فرش را کوتاه میکند، با شعبات متعدد  قالیشویی پاک مهر در تمام نقاط تهران تما س گرفته، زیرا قالیشویی پاک مهر، با کادری مجرب و دقت در عمل و سرعت در کار فرش  شما را  ابتدا با مواد مخصوص شستشو داده ، در دستگاه آبگیر قرار داده و  در پایان کار در گرمخانه گازی آن را خشک و به صورت  لوله شده   در کاور بسته بندی و درب منزل به شما تحویل میدهد.

همچنین اگر نیاز به مبل شویی نیز دارید ،قالیشویی پاک مهر مبل شما را با دستگاه های مبل شویی شسته و با دستگاه های خشک  کن، خشک کرده و تحویل شما میدهد. با قالیشویی پاک مهر، مبل و فرش شما مثل روز اول میدرخشد. نزدیکترین شعبه  مجاز در منطقه تهرانسر، قالیشویی در چهارراه صدف،از جمله محدوده پوششی قالیشویی پاک مهر است.

شماره تماس با شعبه تهرانسر:

02144530236

ثبت سفارش آنلاین قالیشویی در اطراف تهرانسر به صورت 7/24 روز هفته بدون تعطیل در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر می باشد.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 1 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.