قالیشویی احتشامیه | 22553767

دسته بندی: قالیشویی احتشامیه ,

قالیشویی محله احتشامیه:

قالیشویی پاکمهر برترین قالیشویی با مجوز رسمی از اتحادیه صنف قالیشویان درمنطقه شمال شرق محله احتشامیه و پاسداران است وبه کلیه خیابانهای اطراف این منطقه اشراف کاملی دارد ، ازاین حیث به مشتریان عزیزی که قصد شستشوی فرشها و کفپوشهای منزل و محل کار خود را دارند دسترسی بهتری دارد واین امر از اتلاف وقت جلوگیری میکند . حال بصورت مختصر در مورد پاکمهر توضیحاتی را بیان میداریم تا بیشتر با قالیشویی محبوب پاکمهر آشنا شوید :

قالیشویی پاکمهر از سال 1380 بصورت رسمی و قانونی در تهران تاسیس شد واز همان ابتدا توانست با ارائه خدمات ارزنده وبهینه وقیمت مناسب مشترکین زیادی را جلب نماید و محدوده سزویس دهی خود را به تمام تهران وحومه گسترش دهد . اسیتفاده از پیشرفته ترین تجهیزات وامکانات همگام با تکنولوژیروز دنیا از دیگر مشخصه ها و وجوه تمایز این قالیشویی بشمار میرود .

قالیشویی پاکمهر بر این باور است که مشتری راضی کوهی از تقاضا را در پی خود دارد بهمین جهت تمام سعی خود را بکار میگیرد تا ازخود در یاد مشتری خاطره ای خوش و ماندگار بجا بگذارد و برای رسیدن به این هدف ازتیم کارشناسی زبده وماهر برای عرضه خدمات فرش وقالی استفاده میکند وهمچنین از مواد و شوینده های باکیفیت و استاندارد بکار می برد. قالیشویی پاکمهر بر مبنای خط مشی مشتری مداری وظایفی را برای خود تعیین کرده است که در اینجا اختصارا شرح میدهیم :

اولین وظیفه ای که پاکمهر در قبال مشتری خود  میداند ، توضیح روشهای شستشو برای فرشهای مختلف است ، یعنی در صورت تماس مشتری با قالیشویی پاکمهر پرسنل  در منزل شما حضور میابند و کارشناسان مجرب این قالیشویی موظفند که انواع شستشو را با نرخ های مصوبه اتحادیه برای شما توضیح دهند ، برای مثال : اگر فرش شما بلژیکی از خانواده فرشهای ماشینی باشد ، کارشناس متخصص نوع شستشو و مواد و خدماتی که فرش شما احتیاج دارد را برای شما شرح میدهد وتمام این موارد را در فاکتور قید میکند و دیگر به هیچ وجه هزینه  اضافه ای ازمبالغ درج شده در فاکتور از  شما دریافت نمیکنند .

دومین وظیفه این شرکت ، سالم بردن وآوردن فرشهای شماست این قالیشویی فرشها را تحت گارانتی خود حفظ کرده وسالم تحویل مشتری می دهد ، زیرا پاکمهر معتقد است ، همانطور که فرشها را سالم جهت ارائه خدمات سالم میپذیرد سلامت هم باید تحویل بدهد و اصلا آنطور نیست که فرشی را که سالم است و پوسیدپی ندارد بپذیرد وپس از انجام خدمات لازم پاره تحویل بدهد .

بخاطر اینکه شبهه ای برای مشتری وکارخانه پیش نیاید کارشناس فرش در هنگام گرفتن سفارش ، فرش را در حضور خود مشتری از لحاظ سلامتی بازدید وارزیابی میکند و در صورتی که فرش مشکل پارگی و پوسیدگی داشته باشد به اطلاع مشتری میرساند و توضیحات مربوط به خدمات رفع پارگی وپوسیدگی را به مشتری خاطر نشان میکند .

این قالیشویی تمام هدفش ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود میباشد وهزینه های شستشو را با توجه به نرخ های تعیین شده از سوی اتحادیه برای شما در نظر میگیرد از خدمات دیگر قالیشویی پاکمهر میتوان به رفو و ترمیم و بازسازی فرشهای کهنه وقدیمی ، رفع سوختگی ، پارگی ، انجام عملیات چرمدوزی ، شیرازه وریشه زنی برای فرشهای دستی وماشینی ، لکه برداری رنگبرداری و پرداخت  اشاره کرد .

پاکمهر سعی بر این دارد تا خود را بصورت شایسته واخلاقی به شما معرفی کند وهیچ یک سخنان وخدماتش تبلیغ نیست بلکه به تمتم تعهدات خویش پایبند است .

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.