آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 24 دی 1402

قالیشویی آجودانیه |22553767| ☎ 📞

قالیشویی آجودانیه نامی است که احتمالا بسیاری از شما اهالی این منطقه بارها و بارها آن راشنیده‌اید. اما منظور از این قالیشویی دقیقا چیست؟ قالیشویی آجودانیه در واقع نام یکی از شعبه‌های قالیشویی پاکمهر است. این قالیشویی خدمات مربوط به نظافت قالی‌ها را ارائه می‌دهد. استفاده از خدمات این قالیشویی برای همه شهروندان و ساکنان مناطق 22 گانه تهران امکان‌پذیر است؛ اما اهالی این منطقه می‌توانند دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر به این شعبه داشته باشند.

خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از شهروندان از این شعبه و شعبه‌های دیگر پاکمهر استفاده می‌کنند؛ اما برخی نیز همچنان آشنایی لازم با این قالیشویی را به دست نیاورده‌اند. از این رو ما در این مطلب به خدمات قالیشویی آجودانیه پرداخته‌ایم تا برخی از اطلاعات لازم در خصوص این قالیشویی را به شما منتقل کرده باشیم.

با خدمات قالیشویی آجودانیه آشنا شوید

خدمات قالیشویی آجودانیه از یک ویژگی خوب برخوردار است. این ویژگی، گسترده بودن مناطق تحت پوشش این شعبه است. چنانچه برای دسترسی به قالیشویی در نیاوران، این شعبه یکی از بهترین شعبه‌ها از نظر فاصله مکانی است. به این منطقه می‌توان مناطق دیگری را نیز اضافه کرد.

البته همانطور که گفتیم تمام شعبات قالیشویی پاکمهر برای شهروندان مناطق 22 گانه قابل استفاده هستند؛ اما بهتر است برای صرفه جویی در زمان خود به شعبات نزدیک مراجعه کنید. برای دسترسی به قالیشویی در فرمانیه نیز می‌توانید به این شعبه مراجعه کنید و از خدمات این قالیشویی که شامل شست و شو، تعمیرات و مشتری مداری است استفاده کنید. قالیشویی در آجودانیه علاوه بر راین خدمات، ویژگی‌های خوبی نیز دارد.

خدمات شست و شو قالیشویی آجودانیه

شست و شوی قالیشویی در اقدسیه (همان شعبه آجودانیه) شامل دو روش است. روش شست و شوی ساده و اعلاشویی

در شست و شوی ساده، قالی تنها یک مرتبه شسته می‌شود. یعنی مراحل شست و شو یک بار انجام می‌شود. مراحل شست و شو شامل به کارگیری شوینده‌ها، آبگیری و خشک کردن است. روش دوم شست و شوی پیشرفته یا اعلاشویی است. در این روش، مراحل شست و شو چندین بار تکرار می‌شود تا قالی به تمیزی مورد نظر برسد.

اما چرا از روش دوم استفاده می‌شود؟ روش دوم مختص قالی‌های بسیار کثیف است. برخی از قالی‌ها ممکن است وضعیتی داشته باشند که با استفاده از شست و شوی عادی نیز به راحتی تمیز نشوند. شست و شوی پیشرفته از نظر قیمت، گران‌تر از شست و شوی ساده است.

خدمات تعمیر

تعمیر و مرمت نیز مانند شست و شو بخش مهمی در قالیشویی آجودانیه است. خدمات تعمیر شامل موارد زیر است:

ریشه زنی

فرآیند ریشه زنی به تعمیر ریشه‌های قالی اشاره دارد. اگر به هر دلیلی ریشه‌های قالی شما پوسیده یا کاملا کنده شده است می‌توانید آن را از طریق ریشه زنی تعمیر کنید.

رفوگری

با رفوگری قسمت‌های پاره و پوسیده قالی‌ها اصلاح و تعمیر می‌شود. در واقع بخش پاره شده قالی مانند روز اول آن اصلاح و بافته می‌شود.

رنگبندی

اگر قالی شما دچار به هم ریختگی رنگ شده باشد، با فرآیند رنگبندی قابل اصلاح است.

دارکشی

در برخی از موارد قالی‌ها به دلایل مختلف کج می‌شوند و شکل نامنظمی پیدا می‌کنند. این آسیب نیز با دارکشی قابل برطرف شدن است.

قلم زنی

اگر قالی شما دو رنگ شده است و یا اصلاح با مشکل سایه روشن مواجه است می‌توانید آن را قلم زنی کنید تا رنگ آن کاملا یکسان شود.

تعمیر شیرازه

شیرازه قالی‌ها را نیز می‌توان با فرآیند تعمیر شیرازه اصلاح کرد. در این موارد معمولا یک نوار طولی یا همان شیرازه به قالی شما اضافه می‌شود.

قالیشویی آجودانیه

خدمات مشتری مداری

مشتری مداری یکی از خدمات غیر مادی شرکت‌ها است که در موفقیت شرکت‌ها یا کسب و کارها اهمیت زیادی دارد. این اصطلاح به هر آنچه که باعث رضایت مشتریان می‌شود اشاره دارد. هر شرکتی با خلاقیت و روش‌های خاص خود، مشتری مداری را تقویت می‌کند. البته برخی از شرکت‌ها نیز اهمیتی برای این موضوع قائل نیستند.

در قالیشویی آجودانیه و پاکمهر نیز مشتری مداری اهمیت زیادی دارد و بر پایه اصول متعددی تعریف شده است. سرعت بالا که پیش از این تا حدودی به آن اشاره کردیم یکی از این اصول است. اما علاوه بر سرعت، توجه به انتقادات و پیشنهادات مشتریان نیز بخش مهمی از مشتری مداری را شکل می‌دهد. گرچه ما در قالیشویی آجودانیه مدعی ارائه بهترین‌ها هستیم اما باز هم معتقدیم ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی انتقاداتی داشته باشند. از این رو اگر انتقادی وجود داشته باشد، قطعا به آن رسیدگی خواهد شد.

ویژگی‌های قالیشویی آجودانیه

حالا که با خدمات قالیشویی آجودانیه آشنا شدید بد نیست که با چند ویژگی خوب آن نیز آشنا شوید. این ویژگی‌ها شامل شست و شوی شرعی، استریلیزه کردن قالی‌ها و شست و شوی انواع کفپوش‌ها است.

شست و شوی شرعی

شست و شو در قالیشویی آجودانیه کاملا با موازین شرعی مطابقت دارد؛ زیرا قالی‌ها به صورت کامل آبگیری می‌شوند. بنابراین اگر از بابت پاک شدن نجاست قالی‌های خود نگران هستید، این مشکل در قالیشویی آجودانیه کاملا قابل حل است.

استریلیزه کردن

موضوع استریلیزه کردن قالی‌ها در دوران کرونا آغاز شد. البته پیش از آن نیز استفاده از ضدعفونی کننده‌ها یا مواد استریلیزه در قالیشویی رواج داشت؛ اما با آغاز دوران کووید 19 تقویت شد و هنوز هم با همان شدت ادامه دارد. بنابراین اگر بابت عوامل بیماری‌زا توسط قالی‌های خود حساس هستید مطمئن باشید که در این قالیشویی مرحله استریلیزه کردن نیز انجام می‌شود.

شست و شوی انواع کفپوش‌ها

یکی دیگر از ویژگی‌های خوب قالیشویی آجودانیه این است که علاوه بر انواع قالی‌ها، خدمات تمام کفپوش‌های دیگر نیز ارائه می‌شود. در کنار کفپوش‌ها، شست و شوی مبلمان، پرده، تابلوفرش‌ها و… نیز توسط دستگاه‌های پیشرفته و با کیفیت بسیار عالی نیز انجام می‌شود.

سخن نهایی قالیشویی آجودانیه

در قالیشویی آجودانیه، سرعت عمل یکی از اصول مهم و اساسی محسوب می‌شود. این ویژگی به لطف مجهز بودن قالیشویی به ماشین‌ها و دستگاه‌های پیشرفته به وجود آمده است. دستگاه‌های قالیشویی آجودانیه جزء دستگاه‌های روز دنیا هستند که علاوه بر کیفیت بالا، سرعت بالایی در شست و شو نیز دارند.

بنابراین شما در هر ساعت، روز و یا حتی ماه از سال هم که تماس بگیرید، قالیشویی آجودانیه خدمات خود را با کمترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. در نهایت می‌توان گفت قالیشویی آجودانیه، راهی برای صرفه جویی در زمان و انرژی شما است.

مطالب مرتبط

یکی دیگر از بهترین محله‌های تهران که در منطقه‌ی یک واقع است آجودانیه نام دارد که دسترسی این محل به مراکز خرید، فروشگاه‌های مواد غذایی و در عین حال به قالیشویی در اقدسیه عالی است؛ اکثر ساکنین این محل نیز در مرحله اول برای انتخاب این محل به این نکات توجه کرده اند. ما در […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی در آجودانیه:  آجودانیه یکی از محله های شمال شرقی در منطقه 1 تهران است و قالیشویی نزدیک آجودانیه ، قالیشویی پاک مهر میباشد که این قالیشویی علاوه بر اینکه سرویس خدمات فرش و قالی را در این محله ارائه مینماید می تواند به محله های دارآباد، اقدسیه ، نیاوران و صاحب قرانیه نیز خدمات شستشوی […] ...

4 بهمن 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.