آدرس قالیشویی در تهران: کلیه مناطق تهران | شمال تهران | غرب تهران | شرق تهران | جنوب تهران

0 نظر 4 بهمن 1400

قالیشویی نزدیک آجودانیه | 22553767| ☎ 📞

قالیشویی پاک مهر در آجودانیه:

آجودانیه یکی از محله‌های شمال شرق تهران و شهرستان شمیرانات است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده است، از شمال به دارآباد، از جنوب و شرق به اقدسیه و از غرب به نیاوران و صاحب‌قرانیه محدود می‌شود. قالیشویی مجاز پاکمهر مفتخر است که در خدمت همشهریان گرامی در آجودانیه میباشد و بهترین خدمات خود را با برترین کیفیت و قیمت مناسب(زیر نظر اتحادیه قالیشویان) ارائه مینماید.

 

از جمله خدمات قالیشویی پاک مهر:

شستشو: قالیشویی پاکمهر متخصص در شستشوی انواع فرش آنتیک ماشینی و دستباف، انواع مبلمان، خوشخواب، پادری، پله پوش، کف پوش اتاق، پتو، تابلو فرش، موکت، لکه برداری،با شامپوهای مخصوص تگزابون آلمانی، همراه با آبکشی صحیح و اسلامی. (تمامی خدمات در شستشو به صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.)

خدمات ترمیمی: کلیه خدمات رفوی فرش و قالی دستباف و ماشینی که شامل ریشه زنی ، شیرازه دوزی ، چرمدوزی، پرداخت و قلم کاری فرشهای سوخته و رفع عیوب پارگی و پوسیدگی ، زردی فرش های دستباف و ماشینی، پراخت در قالیشویی پاکمهر پذیرفته میشود.

 خشکشویی: پرسنل حرفه ای پاکمهر با استفاده از دستگاه های مخصوص خشکشویی به همراه شامپو تگزابون آلمانی مبلمان، خوشخواب، موکت و صندلی ناهارخوری شما را در حضور خودتان بصورت تضمینی تمیز و پاکیزه میکنند چنانکه گمان می کنید تازه خریده اید.

پاک مهر برای جلوگیری از لطمه به بافت فرش های شما آنها را به صورت لول شده تحویل گرفته وپس از مراحل شستشو توسط گرمخانه گازی آنها را خشک نموده و به صورت لول شده و با بسته بندی معتبر تحویل شما می دهد.

شرکت بزرگ پاک مهر در سراسر تهران بزرگ دارای سرویس مجهز می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب قالیشویی در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند .

قالیشویی محدوده نیاوران:

مؤسسه قالیشویی پاک مهر یکی از شاخص ترین و معتبر ترین قالیشویان در سراسر تهران به خصوص منطقه یک و محدوده نیاوران است که شما همشهریان ساکن در این منطقه می توانید برای سفارشات خدمات فرش و موکت، تشک خوشخواب و مبل شویی با این شرکت تخصصی از طریق تلفن و سرویس سفارش آنلاین در ارتباط باشید.

پاک مهر به صورت شبانه روز و هفت روز هفته  و حتی در ایام تعطیل و به صورت آنلاین در خدمت  شما همشهریان گرامی می باشد.

شماره تماس قالیشویی: 02122553767

مطالب مرتبط

یکی دیگر از بهترین محله‌های تهران که در منطقه‌ی یک واقع است آجودانیه نام دارد که دسترسی این محل به مراکز خرید، فروشگاه‌های مواد غذایی و در عین حال به قالیشویی در اقدسیه عالی است؛ اکثر ساکنین این محل نیز در مرحله اول برای انتخاب این محل به این نکات توجه کرده اند. ما در […] ...

6 اسفند 1401
ادامه مطلب

قالیشویی در آجودانیه:  آجودانیه یکی از محله های شمال شرقی در منطقه 1 تهران است و قالیشویی نزدیک آجودانیه ، قالیشویی پاک مهر میباشد که این قالیشویی علاوه بر اینکه سرویس خدمات فرش و قالی را در این محله ارائه مینماید می تواند به محله های دارآباد، اقدسیه ، نیاوران و صاحب قرانیه نیز خدمات شستشوی […] ...

4 بهمن 1400
ادامه مطلب
ارسال دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.