تجلیل از هنرمندان فرش عشق

دسته بندی: خبر قالیشویی ,

در مراسم رونمایی از فرش‌های نفیس بافته شده برای عتبات عالیات که با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد از هنرمندان این نمایشگاه تجلیل شد.

با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از هنرمندان نمایشگاه فرش عشق تجلیل شد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در مراسم رونمایی از فرش‌های نفیس بافته شده برای عتبات عالیات که با حضور مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد از هنرمندان این نمایشگاه تجلیل شد.

در این مراسم از استاد مصلی‌نژاد، بانی و طراح فکری این حرکت معنوی، سیدمحسن واجدی مدیرعامل شرکت ترنج و محراب کاشان، جواد علیزاده رئیس هیات مدیره شرکت ترنج و محراب کاشان، محمود معصومی عضو هیات مدیره شرکت ترنج و محراب کاشان، احمد اصالت نژاد عضو هیات مدیره و مدیرفنی شرکت ترنج و محراب کاشان، احمد ستاری استاد رنگرزی فرش‌ها، امیدحسین کریم نقاش و طراح فرش‌ها، غلامعلی شیری استاد چله‌دوانی فرش‌ها، زهرا علیزاده مدیر کارگاه خانه فرش، رضا واجدی به نمایندگی واحد فرهنگی، عباس بنی کاظمی مشاور و ناظر بافت، تجلیل شد.

بر اساس این گزارش نمایشگاه فرش عشق به مناسبت مبعث رسول اکرم(ص) با مضمون فرشهای عتبات عالیات از 5 خرداد تا دوشنبه 12 خرداد از 8 صبح تا 16 میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان خواهد بود.

گفتنی است 14 هزار هنرمند و بافنده کاشانی در 6 کارگاه مشغول به بافت 72 تخته فرش به متراژ 5 هزار متر برای اهداء به عتبات عالیات هستند که تاکنون 2500 متر از آن بافته شده است.

منبع:خبرگذاری دولت

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.