قالیشویی محدوده پانزده خرداد | 66597347

قالیشویی پاکمهر در پانزده خرداد:

قالیشویی پاکمهر آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی در منطقه پانزده خرداد و محله های واقع در منطقه 12تهران میباشد.

قالیشویی پاکمهر خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ، پتو ، پادری ، کف پوش اتاق ، پله پوش ، شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد.

درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود، که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد.

خدمات قالیشویی پاکمهر بر سه قسم میباشد:

خدمات شستشو: این خدمات شامل کلیه فرشهای فرشهای دستباف ، عتیقه، نفیس، ابریشم و پشمی و…که بصورت سنتی و مدرنیزه با تثبیت 100% رنگ و بدون کوچکترین آسیب رساندن به فرش با تضمین در کیفیت میباشد و فرشهای ماشینی با تراکم بالا ، کرم و سفید ، لاکی و تیره که در دسته های مختلفی همچون ماشینی ایرانی یا خارجی معمولی یا گل ابریشم و طرح ابریشم باشند و انواع موکت ( موکتهای ساده ، پالاز، گل برجسته و…) و پتو ، روفرشی، گلیم جاجیم و… میشود بصورت تضمینی با شستشو و آبکشی اسلامی.

خدمات رفوء: اگر فرشهای شما دچار آسیب های جدی یا خفیف از جمله پارگی ، پوسیدگی، سوختگی ، ازبین رفتن ریشه و شیرازه شده اند خوشبختانه قالیشویی پاکمهر میتواند تمامی این موارد فوق الذکر را براحتی و در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت برای فرشهای دستباف و ماشینی شما با ضمانت حفظ و مرقبت از آنها برای شما به انجام برساند از دیگر خدمات این قالیشویی میتوان پرداخت، دارکشی و چرمدوزی را نام برد.

خدمات خشکشویی: قالیشویی پاکمهر برای موکت های چسبیده و انواع مبلمان، صندلی ناهارخوری و خوشخواب خدمات خشکشویی با دستگاه های مخصوص خشکشویی همراه با استفاده از شامپو تگزافون آلمانی با تضمین در تمیزی و حفظ ظاهر آن ها را در محل نیز دارد.

واز دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر اصلاح سوختگی فرش، بافت زنی، خدمات پس از شستشو، رفع زردی فرش، پرداخت، انجام میدهد.

قالیشویی پاکمهر مفتخر است با سابقه ای بالغ بر 17 سال فعالیت مستمر و پی در پی و ارائه بهترین خدمات قالیشویی که برازنده هر خانواده ایرانی میباشد در سراسر تهران بزرگ برای جلب رضایت مشتریان گرامی خدمت میکند.

اگر درمنطقه 15 خرداد به دنبال یک شعبه نزدیک به منزل خود دارید ما قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت در محل سکونت شماحاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشوی اسلامی و باکیفیت فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.

شماره تماس قالیشویی: 0216666597347

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 3 =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.