احداث مجتمع توليد فرش در شهرک شهدا تشنيز

دسته بندی: خبر قالیشویی ,

احداث مجتمع فرش دستباف خبري خوشحال کننده که فرماندار کيار اعلام کرد و نويد آن را داد که شهرک صنعتي روستاي تشنيز ميزبان سرمايه گذاران در صنعت فرش در شهرستان کيار شود.

قدمعلي مرداني در گفتگو با پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار گفت: شهرک صنعتي شهدا روستاي تشنيز يکي از مهمترين ظرفيت هاي شهرستان کيار است که با برخورداري از امکانات مورد نياز و بروز مي تواند زمينه ساز توانمند سازي ساکنان شهرستان کيار خصوصا شهر ها و روستاهاي اطراف خود همچون روستاي تشنيز، خراجي و شهر هاي شلمزار و دستنا شود.
وي افزود: در راستاي تحقق شعار سال 1395که رهبر معظم انقلاب عنوان زيباي اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل را براي آن برگزيد و با توجه به ديرينه شهرستان کيار و بهره گيري از ظرفيت شهرک صنعتي روستاي تشنيز  و همچنين تمايل يکي از سرمايه گذاران در زمينه صنعت فرش دستباف رايزني هاي اوليه در زمينه راه اندازي يک مجتمع توليد فرش در شهرستان کيار انجام شد و پس از طي مراحل اوليه همچون اخذ مجوزات و پروانه ها و ثبت شرکت و ….مجتمع توليد فرش کيار در آستانه احداث و شروع کار قرار گرفته است.
فرماندار شهرستان کيار در ادامه  با اشاره به اينکه اين مجتمع مي تواند ضمن رفع مشکل بيکاري قابل توجه در شهرستان کيار باعث ايجاد ارزش افزوده در شهرک صنعتي روستاي تشنيز شود از  علاقمندان به صعت فرش خصوصا قاليبافان دعوت کرد براي تحقق اهداف مجتمع با مديران و مسئولان همکاري لازم را به عمل آورند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار شهرک صنعتي روستاي تشنيز در يک کيلومتري جنوب روستاي تشنيز از توابع شهرستان کيار و در فاصله 32کيلومتري جنوب غرب شهرکرد مرکز اسان چهارمحال و بختياري قرار دارد.

منبع:قالی کده

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یازده =

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.