قالیشویی نزدیک کارون | 66597347

دسته بندی: قالیشویی کارون ,

قالیشویی در محدوده کارون ، قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر میباشد که با در دست داشتن پروانه رسمی کسب از هیات عالی نظارت بر صنف قالیشویان ، بهترین و به روز ترین خدمات را به اهالی ساکن در جیحون عرضه میکند. این قالیشویی همه روزه حتی درایام تعطیلات، خدمات ارزنده ای را به این منطقه عرضه میکند که با سرویس دهی های منظم خود سعی دارد ، تمام این مناطق را تحت پوشش دهی خدمات خود کرده و اعتماد همه را نسبت به خود کسب کند. قالیشویی پاک مهر با داشتن تمام تجهزات برای شستشوی انواع فرش های ماشینی ودستباف ، شستشوی مبلمان ، خوشخواب ، پتو ، تابلو فرش ، صندلی ماشین و… به صورت تضمینی و باکیفیت عالی ومواد درجه یک مخصوص خدمات شستشو را انجام میدهد.اگر فرش های شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار سوختگی ویا پارگی میباشد ، قالیشویی پاک مهر این خدمات را به صورت تضمینی انجام میدهد.اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمعن و با سابقه می باشید ، باید به شما عزیزان ، پیشنها قالیشویی پاک مهر را دهم زیرا ، قالیشویی پاکمهر درتمامی نقاط تهران بزرگ خدمات رسانی کرده .قالیشویی پاک مهر داری چند ویژگی مهم میباشد از جمله این ویژگی ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1. اولین ویژگی قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر این است که فر ش ها را خوب میشوید مسلما اولین نکته ای که در قالیشویی به نظر خیلی مهم میباشد ، شستشوی فر ش میباشد. درواقع شستشوی فر ش ها میتواند ، در سالم ماندن فرشهای شما بسیا ر مهم باشد. اگر یک فرش خوب شسته شود، مسلما برای همیشه خوب و سالم میماند.

2. از دیگر نکاتی را که یک قالیشویی باید آن را مورد توجه قرار دهد ، در نظر داشتن نرخ های مناسب برای شهروندان خویش میباشد، پاک مهر خدمات خود را با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه در نظر میگیرد .

3. قالیشویی پاک مهر در مدت 48 ساعت فرشهای شما را به شما تحویل داده  و نیاز نیست برای مدت زیادی در خانه بدون فرش بمانید .

4. از ویژگی های مهم قالشویی پاک مهر این است که مجاز میباشد یک قالیشویی مجاز  که سالها زیر نظر اتحادیه مشغول به خدمات رسانی به مردم عزیز میباشد.

5. قالیشویی پاک مهر به تمام نظرات  مشتریان خویش اهمیت داده و از مهم ترین ویژگی یک قالیشویی خوب این است که باید به نظرات مشتریان خویش اهمیت دهد.

در صورت تماس شما با قالیشویی بزرگ و تخصصی پاک مهر ، فرش های شما را به صورت لول شده که آسیبی به فرش شما نرسد حمل کرده و درکوتاه ترین زمان وبا کیفیت عالی و تضمینی وشستشوی اعلاء ، فرش ها  را به صورت لول شده و درکاور کشیده  به شما تحویل خواهند داد.مجهز ترین قالیشویی درحوالی کارون، قالیشویی خوب پاکمهر دراختیار شما عزیزان می باشد.

 

 

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.