قالیشویی پالیزی | 88611079

دسته بندی: قالیشویی پالیزی ,

همشهریان ساکن درخیابان پالیزی و سهروردی آیا تا کنون نام قالیشویی پاکمهر را شنیده اید ؟ آیا تا بحال شده به دنبال یک قالیشویی مورد اطمینان باشید و آنرا نیافته باشید ؟ اگر چنین است شما را با ممتاز ترین ومعتبر ترین  قالیشویی در منطقه پالیزی و محدوده عباس آباد آشنا میکنیم ، قالیشویی پاکمهر با بیش از 15 سال سابقه در ارائه خدمات بی نظیر خود در اینجا حضور دارد تا شما را از نگرانی های بیشماری چون ، عدم اعتماد به عرضه کردن خدمات قالیشویی با کیفیت ، نداشتن صداقت و تبلیغات واهی و بی اساس رهایی بخشد .

کارخانه قالیشویی پاکمهر با داشتن مجوز رسمی و بکار بردن پیشرفته ترین امکانات استاندارد سالهاست که در جهت ارائه خدمات شستشو ی فرش در محله پالیزی وحومه خدمت میکند و از اینکه تا کنون توانسته بیشترین رضایتمندی مشتریانش را در کارنامه خدمات خود داشته باشد خوشحال ومسرور است ، زیرا اعتقاد پاکمهر بر این است که مشتری راضی همیشه بازار خدماتیش را گرم وپر رونق نگاه میدارد ، برعکس برخی از قالیشویی ها پاکمهر نیازی به تبلیغ ندارد و فقط با جلب رضایت مشتری توانسته محبوبیت ویژه ای دربین ساکنین پالیزی و جمع همشهریان تهرانی کسب نماید .

کلیه خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارائه میدهد مطابق با آیین نامه های مندرج در اتحادیه قالیشویی تهران میباشد از جمله شستشو با آب کر و استفاده از بهترین مواد وشامپو های مخصوص فرش به روش کاملا اسلامی ، ارائه خدمات با قیمت های تعیین شده از اتحادیه ، داشتن پرسنل مجرب و متخصص فرش ، دارا بودن کارخانه مجهز به مدرن ترین دستگاه ها و ماشینلات مخصوص فرش و داشتن مجوز رسمی که هر کدام از این موارد فاکتور مهمی برای بر طرف کردن نگرانی وایجاد اعتماد و اطمینان برای مشتریان میباشد .

حال به خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارائه میدهد می پردازیم :

* خاک گیری که باعث جلو گیری از پوسیدگی و همچنین باز شدن منافذ فرش برای نفوذ آب و شامپو که باعث تمیزی بیشتر فرش میشود. اعلاء شویی ، که این نوع شستشو برای فرشهای با تراکم بالا و رنگ روشن همچنین فرشهایی که درصد کثیفی بیشتری دارند مناسب است زیرا در این نوع شستشو از شامپوهای مخصوصی که ضد الکتریسته ساکن ، ضدقارچ و باکتری هستند استفاده میشود که فرش راکاملا ضدعفونی می کند .

* انجام سفید شویی برای فرشهای زمینه روشن که باعث حفظ دوام و زیبایی و درخشندگی بیشتر فرش میشود . رنگبرداری برای برطرف کردن تداخل رنگ فرش آسیب دیده با تشخیص کارشناش مجرب با درصد مشخص .ابریشم شویی که مخصوص فرشهای نفیس واعلاء ، گل ابریشم وتابلو فرش است . لکه برداری ، برای برداشتن لکه از روی فرش با استفاده از مواد مخصوص لکه .

* خدمات رفو که خود شامل ، پرداخت ، ریشه ، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت فرش وتعمیر پوسیدگی و رفع سوختگی فرش آسیب دیده میشود.

* خدمات خشکشویی ، انواع صندلی های داخل اتومبیل ، مبلمان منزل واداری ، انواع کفپوش وموکت با دستگاه مخصوص خشکشویی و شامپوی تگزابن بدون ریزش آب .

سفارش خدمات قالیشویی در خیابان پالیزی و محدوده های اطراف آن بصورت تلفنی و اینترنتی در قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است .

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.