با سلام:

درخشندگی و پاکیزگی حق فرشها ی شماست . پاک مهر با افتتاح شعبه خود در چشمه علی نیاز اهالی محترم این  منطقه را به قالیشویی و مبل شویی، رفع و در پی کسب رضایت شماست، تمام حس پاکیزگی را از ما بخواهید

مسلم است که شما عزیزان فر ش زیبا و با شکوه برای منازل خود خریداری میکنید،  که منازل شما را زینت بخشیده و در پی  قدم هایی که، بر روی فر شتان بر میدارید ، گام هایتان به فرش زیر پای  شما لبخند بزند . ما ایرانیان از دیر باز، مهم ترین اسباب منزل را فر ش میدانستیم و حال نیز بااستفاده از آنها د رمنازل خود، نشان میدهیم که ما یک ایرانی اصیل هستیم . اکثر شما عزیزان علاقه خاصی  به فرشهای  دستبافت اصیل ایرانی  دارید و د راکثر منازل،  شاهد این هستیم که ایرانیان نسبت به فر شها ی دستبافت علاقه  و رغبت بیشتری نشان میدهند و همینطور فر شهای ماشینی هم، دارای طر ح های زیبا و نقش و نگا رهای بسیار لذت بخش میباشند. برای ما ایرانیان فرش هم دستبافت هم ماشینی اش ارزش بالایی، دارد و در نگهداری از آنها از هیچ چیز دریغ نمیکنیم و سعی داریم آنها را به هر نحوی سالم و با عمر طولانی نگهداری کنیم . همه ما میدانیم فر شهای ما حداقل سالیانه یک الی دوبار باتوجه به میزان لکه و چرک، نیاربه شسشتو دراند.  من دراین زمینه به عنوان یک کارشناس میگویم که اصلا شستشو ی فرش هایتان  را در منازل به دست خودتان و یا به دست کارگرهایی که میشناسید و هیچ تخصصی در شسشتو ندارند نسپارید، بارها پیش امده است که، با شستن قالی های دستبافت به وسیله خود، نقش و طرح قالی را در هم ریخته و رنگ آن را مختل کرده و فر ش دچارآسیب دیدگی شده است، عزیزانم این نوع فر شها حتما باید توسط یک کارشناس با تجربه بازید شود، دستگاه و مواد مناسب شستشو این فرش را بسنجد، یا با تست رنگ تشخصی دهد که چه شستشویی انجام دهد که رنگ در هم نیا میزد و در آخر بمنظور شسشتوی آن در کا رخانه، اقدام میکنند و همینطور در قالی های ماشینی پیش آمده ، برای لکه زدایی فرش از روشهای خانگی اشتباه ،استفاده کرده و باعث پوسیده شدن فرش خود شده و آن همه هزینه ای که برای خریداری آن فرش پرداخت کرده بودند را با یک اشتباه در شسشو به هدر دادن.

شهروندان گرامی شما بادادن قالی های  خود، به قالیشویی معتبر و با تجارب بالا ، هم در وقت خود و هم در مصرف آب که ازمهم ترین منبع حیات بشراست، صرفه جویی میکنید.قالیشویی پاک مهر ، در این زمینه از شما میخواهد که فرش هایشاتان را برای شستشوی هرچه بهتر و بیشتر به پاکمهر بسپارید. پاک مهر با کادر مجرب و کاردران و فوق تخصص در شسشتو نه تنها به فر ش شما آسیب نمیزند، بلکه با استفاده از مواد مرغوب سسب افزایش عمر فرش های شما میشود.