قالیشویی نزدیک پل سیدخندان | 88690517

دسته بندی: قالیشویی سیدخندان ,

قالیشویی اطراف پل سیدخندان ، قالیشویی پاک مهر میباشد که بابش از 15 سال سابقه کاری درخشان، توانسته ممتازترین قالیشویی در منطقه سیدخندان باشد. این قالیشویی با در برداشتن یک مجموعه کامل و مجزا، که شامل استاد کاران ، کارشناسان،کارگران کارآزموده میباشد، استاد کاران با نظارت و انجام کارهای تخصصی و رفو گری ، کارشناسان برای بررسی هویت فرش و تشخیص شیوه مناسب برای شستشوی فرش و کارگران با آموزش های لازم جهت خدمات رسانی به شما آمادگی های لازمه را دارند. پاک مهر به عنوان ممتارترین شرکت قالیشویی با در نظر داشتن نظر مشتریان خویش همیشه سعی دارد، طبق نظر مشتریانش به ایشان خدمات رسانی کند و ازاینکه به نظر مشتریانش اهمیت میدهد، بسیار خرسند و شادمان میبشاد.قالیشویی در    و پل سیدخندان ، همه روزه حتی در روزهای تعطیل به بهترین شکل ممکن ، به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میبباشد. خدماتی که برای شستشوی فرش های شما به عزیزان ساکن رد این منطقه ، عرضه میشود بدین شکل میباشد:

1. خدمات لکه برداری 2. خدمات رفع سوختگی و پارگی 3. خدمات ترمیم و بازساری فرش های قدیمی و دستباف 4. شستشو های باکیفیت اعلاشویی 5. رنگ برداری 6. خدمات رفو.

این خدمات برای ساکنین محترم در سیدخندان عرضه شده. این قالیشویی با دربرداشتن ویژگی های منحصر به خود، نظر تمام شماعزیزان  را به خود جلب کرده است .از ویژگی ها ی مهم شرکت قالیشویی پاک مهر، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

* قالیشویی پاک مهر، کیفیت بی نظیر را همراه با سلامت فرش هایتان تضمین میدهد.

*  پاک مهر، فرش های شما را لول شده میبرد و لول شده در بسته بدی کاور تحویل شما میدهد.

* پاک مهر در مدت 48 ساعت فرش های شما را به شما تحویل میدهد و این خیلی مهم است چون خانه زیاد خالی نمی ماند.

* پاک مهر داری پرسنل متعهد و مجرب میباشد پس ، نگرانی راجب به شستشوی فرشهای خود ، نداشته باد.

* پاک مهر با توجه به هویت فرش ، شستشوی هرفرش را معین میکند پس، نگران خرابی فرش هایتان نباشید.

* پاک مهر یک قالیشویی مجاز بوده ، این بهترین ویژگی برای یک شرکت قالیشویی معتبر میباشد.

* پاک مر عضو رسمی و فعال اتحادیه میباشد ، و شستشو ها را با  نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه در نظر میگیرد.

پاک مهر دارای ویژگی های بسیار زیادی میباشد و این تنها چند مورد از ویژگی های مهمی بود که برای شما عزیزان بیان کردیم. این قالیشویی متخصص در شستشو ی انواع فرش و مبل و خوشخواب میباشد و تمام خدمات را به صورت تضمینی و تخصصی برای شما عزیزان در نظر میگیرد .قالیشویی پاک مهر،  ممتاز ترین شرکت قالیشویی در ارائه خدمات  در نزدیکی سیدخندان و پل سیدخندان میباشد.