قالیشویی نزدیک هفت تیر | 66553719

دسته بندی: قالیشویی هفت تیر ,

قالیشویی پاک مهر با داشتن تمام تجهزات برای شستشویه  انواع فرش های ماشینی ودستباف  و شستشوی مبلمان و خوشخواب وپتو وتابلو فرش و صندلی ماشین و… به صورت تضمینی و باکیفیت عالی ومواد درجه یک مخصوص خدمات شستشو را انجام میدهد.

اگر فرش های شما همشهریان عزیز دچار لک شده و یا دچار سوختگی ویا پارگی میباشد، قالیشویی نزدیک قائم مقام فراهانی  قالیشویی پاک مهر است ، که این خدمات را به صورت تضمینی انجام میدهد.

اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی مطمئن و با سابقه می باشید،قالیشویی .پاکمهر درتمامی نقاط تهران بزرگ دارای شعبه می باشد،قالیشویی پاکمهردرهفت تیرتمام خدمات قالی و…شمارابادقت کافی وآبکشی بسیارعالی انجام میدهد،پس این فرصت طلایی راازدست ندهید،باما حس خوب پاکیزکی را احساس کنید.

کافیست شماره تماس نزدیکترین قالیشویی به محل سکونت خود را دراینترنت سرچ نمایید ومشاهده خواهید کرد که کدام شعبه درنزدیک محل سکونت شماست وکادر مجرب قالیشویی پاکمهر به صورت شبانه روز حتی درایام تعطیلات دراختیار شما همشهریان عزیز می باشد.

فرش های شما را به صورت لول شده که آسیبی به فرش شما نرسد،حمل کرده و درکوتاه ترین زمان وبا کیفیت عالی و تضمینی وشستشوی اعلاء فرش ها به صورت لول شده و درکاور کشیده  به شما تحویل خواهند داد.

نزدیکترین شعبه قالیشویی مجاز درمنطقه هفت تیر، قالیشویی قائم مقام و میدان شعاع از جمله محدوده پوششی قالیشویی پاک مهراست که با رعایت تمام نکات اسلامی،آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است،این قالیشویی بامجهزترین دستگاه های روز دنیا و با حضوری دائم دربازارکاربابیش از پانزده سال سابقه درخشان کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

قالیشویی پاک مهر،بامدرن ترین تجهیزات وماشین آلات روزدنیاوبا نازلترین قیمت هاوکیفیت و سرعت و دقت درکار،آماده خدمت رسانی به دشما عزیزان است.

       ****این یک تبلیغ نیست، بلکه حقیقت کارما وتجربه ی درخشان ما طی سالهاست****

 

 

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.