با سلام و احترام:

اگر در نزدیک نصرت ،  به دنبال بهترین  قالیشویی  میگردید ،  پیشنهاد من به شما عزیزان ،  قالشویی پاک مهر، میباشد.

چرا پاک مهر؟

1. قالیشویی پاک مهر، عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران میباشد.شما عزیزان با سپردن فرش ومبلمان خود به یک قالیشویی معتبر ( پاک مهر ) ، خیال خود را از بابت شستشو آسوده می نمایید.

2. قالیشویی پاک مهر، با بیش از15 سال سابقه درخشان کاری ، در زمینه شستشوی ،  قالی ، فرش ومبل ، میتواند خیال شما را از خدمات عالی ما مطمعن کند.

3. قالیشویی پاک مهر، در دریافت  سریع و تحویل  فوری قالی های شما ، سعی در کسب اعتماد شما را دارد و بلافاصله پس از تماس شما با قالیشویی پاک مهر، همکاران ما ، در محل سکونت شما حاضر شده ، سفارش شما را تحویل گرفته و پس از شستشو در سریعترین زمان،  با بهترین شستشو، فرش شما را تحویل میدهد.

4. پاک مهر، با در برداشتن کادری مجرب و متخصص در شستشو و همچنین دستگاه های روز دنیا ، قالی و فرش شما را ، با رعایت اصول مذهبی و موازین شرعی شستشو و با آبکشی کامل و ضدعفونی و خشک کردن فرش شما در گرمخانه گازی ، فرش را به صورت     لول + اتو = کاور   تحویل شما میدهد.

مبحث   لول + اتو =کاور  : مفهوم از،  لول+ اتو= کاور، این است که ، بعد از شستشوی فرش ، فرش دچار شکستگی و چروک شدن میشود و شما پس از پهن کردن آن در منزل ،  شاهد پستی و بلندی فرش و برآمدگی هایی در برخی از قسمت های فرش میشوید، قالیشویی پاک مهر، برای جلوگیری از این ناخوشایندی ها ، فرش شما را پس از شستشو لوله کرده و وپس از زدن اتو در کاور بسته بندی کرده و  درب منزل به شما تحویل میدهد. به گونه ای فرش  صاف میشود ، که شما پس از پهن کردن فرش ، در منزل ،  محو تمیزی و صافی  فرشتان  میشوید. پس تا دیر نشده و فرش شما برای ارزشمند میباشد ، با قالیشویی پاک مهر،  تماس گرفته تا پرسنل ما دراسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شوند.