قالیشویی نزدیک لواسان | 22553767

دسته بندی: قالیشویی لواسان ,

با سلام و احترام شهروند گرامی :

قالیشویی پاک مهر،  خدمات رسانی قالیشویی خود را  به شما عزیزان در لواسان عرضه میکند.شهروندان گرامی ، باید توجه داشته باشید که برای شستشوی فرش های خود حتما با  یک قالیشویی معتبرو مورد اعتماد خود مشورت کنید. به چند مورد  از مشکلاتی که درشستشوی  فرش در  منزل ، پیش خواهد آمد میتوان به مشکلات زیر اشاره کرد :

در خصوص فرشهای دستبافت : فرشهای دستبافت یکی از بهترین نشانگر ایرانی بودن ما میباشد و اصالت ایرانی را در نقش و نگار خویش به رخ  جهانیان  میکشد. لذا باید با ترفند های  بخصوص ، در مراقبت از آن ها ، کوشا باشیم ، زیرا یکی از ارزشمند ترین و زینت بخش ترین لوازم خانگی ما محسوب میشود . چند مطلب مهم در باب شستشوی آنها برای شما عزیزان میگویم : اکثر شما عزیزان برای شستشوی فرشهای دستبافت خود ، از مواد شیمیایی که به تارو پود و رنگ فرش آسیب میزند ، استفاده میکنید ، این کار شما بسیار نادرست بوده و موجب آسیب دیدگی فرش و کوتاه شدن عمر فرش شما میشود. یا برای پاک کردن لکه ، از مواد شیمیایی غلیظ استفاده میکنید، این کار شما باعث میشود مواد به عمق فرش نفوذ کرده و برای مدت زیادی درتاروپود فرش باقی مانده و موج آسیب دیدگی  و پوسیدگی فرش و تارو پود فرش شود ، برای این گونه لکه زدایی فرش دستبافت ،  باید به یک قالیشویی مطمعن اعتماد کرده و شستشوی فرش های خود را به آن بسپارید. قالیشویی پاک مهر،  در راستای خدمات رسانی به عزیزان ساکن در منطقه لواسان ، آمادگی قبول هرنوع سفارش اعم از :  قالیشویی ، مبل شویی و شستشوی  خوشخواب و … را از شما دارد.کافیست با شماره های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل پاک مهر ،  در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و برای شستشوی هرچه بهتر و باکفیت تر، فرش شما را به کارخانه  قالیشویی  پاک مهر، حمل کرده وفرش شما را با بهترین شیوه های شستشو وبا رعایت نکات اسلامی و مذهبی و بهترین و مرغوب ترین ، دستگاه های روز دنیا، شستشو داده و در مدت 48 ساعت به صورت لول + تو = کاور تحویل شما داده میشود.

شهروندان عزیز لواسان ، به شما اطمینان میدهیم که ، پاک مهر، سریع ترین و بهترین قالیشویی در ارائه خدمات خود به ، لواسان میباشد.