قالیشویی در فرمانیه | 22552909

قالیشویی درنزدیک فرمانیه ،  قالیشویی پاکمهر، بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی:

شستشوی انواع فرشهای ماشینی دستباف ، انواع مبلمان و خوشخواب ، فرشهای گل ابریشم و ابریشم و انواع صندلی خودرو،  انواع پادری و فرش رولی و گبه و ترمه و تابلو ترمه وکفپوش اتاق و کفپوش اتاق کودکو…  را به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روزانجام میدهد.  بروزترین  قالیشویی که با رعایت نکات اسلامی و شرعی ، وسواس برخی از خانم های خانه دار را نسبت به شستشو  رفع میکند .شستشو همراه با آب کر،  با آبکشی کامل و ضد عفونی  انجام میشود .  قالیشویی پاک مهر در فرمانیه به ارائه خدمات  زیر برای شهروندان محترم میپردازد:

1. خاک گیری : فر شهای شما به دلیل وجود ذرات ریز و گرد و غبار بسیار زیادی که در عمق فرش نفوذ کرده ، به مرور زمان باعث پوسیدگی فر شهای شما میشود. از این رو قالیشویی پاک مهر ابتدا فر شهای شما را به وسیله ضربه زنهای مکانیکی با قدرت ، خاک گیری نموده و بعد برای شستشو آماده میشوند.

2. خدمات شستشو و انواع شستشو : 

* اعلاشویی : شستشو با عالیترین و بهترین شامپوهای ضد الکتریسیته ، ضد قارچ و باکتری حاوی مواد ضد عفونی کننده. 

* مواد ضد پوسیدگی فرش در شستشو : اضافه کردن مواد ضد پوسیدگی فرش  در دو مرحله از شستشو 

* ابریشم شویی : جهت شستشو برای فرش های اعلا ء ، نفیس ، گل ابریشم و تابلو فرش 

* سفید شویی :  شستشو با عالیترین کیفیت جهت حفظ دوام و زیبایی و براقی فرش 

3. خدمات لکه برداری :  برداشتن لکه های عمیق و سطحی از روی فرش به صورت تضمینی و تخصصی بدون آسیب رسیدن به الیاف فرش. 

4. رنگبرداری : برطرف کردن تداخل رنگ فرش های آسیب دیده ، با تشخیص کارشناس با درصد مشخص. 

5. خدمات رفو : پرداخت ، ریشه، شیرازه ، چرم دوزی ، بافت و ترمیم  و بازسازی فرش های قدیمی و کهنه و تعمیر فرش های آسیب دیده ، رفع پوسیدگی و سوختگی وپارگی  فرش.

6. خدمات خشکشویی مبلمان :  خشکشویی مبلمان ، خوشخواب ، میز ناهار خوری و موکت را محل در کمتر از 1 ساعت ، بدون ریزش آب به صورت تضمینی و تخصصی با دستگاه های به روز و شامپوهای مرغوب و با کیفیت تضمینی.

قالیشویی پاک مهر، متخصص در شستشوی انواع فرش های دستباف ، ابریشم ، گل ابریشم ، ماشینی، رولی ، گبه، گلیم ، جاجیم و ترمه میباشد. این مجموعه ی کامل بهترین خدمات را با نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه قالیشویان برای شما عزیزان  انجام میدهد . جهت بهره مندی از خدمات عالی درپاسداران و فرمانیه میتوانید با بهترین قالیشویی درفرمانیه ، قالیشویی پاک مهر، تماس حاصل نمایید. این قالیشویی بلافاصله پس از تماس شما با ایشان ، در محل سکونت شما حاضر شده و پاسخ گوی هرگونه از سوالات شما در 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل میباشند.

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.